Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Renginys įvykęs

Vieną kartą rudens karalystėje

Vieną kartą rudens karalystėje (kitokia teatro pamoka 3-6 metų vaikams)

Toli toli, už jūrų marių, neapsakomo grožio, spalvų ir stebuklų šalyje gyveno rudens karalienė vardu Rudenėlė. Kartu su ja šalyje gyveno mažulėliai nykštukai ir fėjos. Kartą į tą šalį atėjo ruduo, o su juo atėjo ir stebuklinga rudens šventė – karalienės gimtadienis. Mažieji nykštukai ir fėjos turi suspėti jai pasiruošti: išvirti gilių arbatos, nuspalvinti medžių lapus, iš rudens gėrybių pagaminti dovanėles... Darbų net nesuskaičiuosi. Visi stebuklingos šalies gyventojai privalo suspėti suruošti šventę iki sutemų, kitaip šalį užpuls amžina žiema ir Rudenėlės karalystės nebeliks...

„Vieną kartą rudens karalystėje“ - tai edukacija 3-6 metų vaikams, kurioje mažieji lavina savo vaizduotę, ugdo kūrybiškumą, susipažįsta su teatro vaidyba ir tampa stebuklingo nuotykio veikėjais.