Renginiai Vilniuje domina daugelį, todėl, jei ieškote, kas vyks artimiausiu metu sostinėje: šiandien ar rytoj, esate tinkamoje vietoje! Ši svetainė yra puikus šaltinis, kuriame rasite išsamų sąrašą artėjančių renginių tiek Vilniuje, tiek jo apylinkėse.


Spektaklis visai šeimai "Mikė Pūkuotukas ir Bičių Karalienė"

Informacija

Renginys:
Spektaklis vaikams
Teatras:
Raganiukės teatras
Data:
Šeštadienis, Balandis 27, 2024
Vieta:
S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius. Raganiukės teatras.
Pradžia:
17:00 val.
Pirkti internetu:

Apie

Muzikinė premjera visai šeimai

pagal Alaną Aleksandrą Milną, parašė Deividas Benediktas

Girioje žiūrovai kartu su Mike Pūkuotuku bei jo draugais, pasiners į netikėtus nuotykius, kartu įveiks iškilusius iššūkius ir švęs draugystės dovaną. Naivaus, geraširdžio spektaklio pagrindinio veikėjo Mikės Pūkuotuko išmintis primins žiūrovams draugystės, meilės ir atidumo vienas kitam jausmus. Todėl spektaklis tikrai sudomins ne tik jaunuosius žiūrovus, bet ir jų tėvelius.

Spektaklyje pamatysite vaikų pamėgtus personažus - Mikę Pūkuotuką, Knysliuką, Asiliuką, Pelėdą, Triušį ir Bites.

Premjeroje išgirsite naująją Pūkuotuko murmelę.

Vaidina: Eligijus Paulavičius, Jurijus Mumyga, Simona Jasiškytė ir Povilas Liubinas

Režisierė: Linda Urbona

Apie autorių

Kas gi tas žmogus, drįsęs prisiliesti prie milijonams žmonių šiltu vaikystės prisiminimu tapusio kūrinio? Žydų kilmės britų rašytojas ir teatro režisierius Deividas Benediktas (David Benedictus) gimė 1938 m. Studijavo Oksforde, Etono kolegijoje (Didžioji Britanija), ir Ajovos universitete (JAV). Pagal antrąjį jo kūrinį „Tu jau suaugęs“ Francis Ford Coppola 1966 m. sukūrė kino filmą. Benediktas padirbėjo Šekspyro karališkojo teatro režisieriaus padėjėju, buvo BBC radijo laidos „Vakaro skaitymai“ įkūrėjas ir vedėjas. Su Mike Pūkuotuku jis susidūrė gerokai anksčiau, nei gimė knygos tęsinio sumanymas. Benediktas organizavo Mikės Pūkuotuko istorijų skaitymus per radiją, kviesdamas garsiausius to meto Anglijos aktorius įgarsinti žvėrelių balsų.