Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


Paskleisk žinia apie renginį Vilniuje!

Planuojate renginį Vilniuje? O galbūt jau startavo organizaciniai procesai? Gal žinote apie šaunų kitų asmenų organizuojamą renginį, kuriuo žūt būt norite pasidalinti su kuo didesniu žmonių skaičiumi? Nesivaržykite, paskleiskite informacija apie artėjanti renginį.

Renginiai skelbiami tik vykstantis Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Kitų miestų renginiai pas mus nebus skelbiami.

Visi renginiai yra skelbiami nemokamai.

Kaip įkelti renginį į svetainę?

 • Sukurti pranešimą apie naują renginį Vilniuje bus labai paprasta ir tam tikrai nereikės skirti daug brangaus Jūsų laiko. Pirmiausia įveskite renginio pavadinimą. Jei yra galimybė, jį sugalvokite kuo patrauklesnį – gera antraštė didina susidomėjimą
 • Kitas žingsnis – priskirkite renginį vienai iš pateiktų kategorijų: koncertas, spektaklis, seminaras, ekskursija, paroda, sporto renginys, premjera ar kita. Kodėl svarbu parinkti tikslią kategoriją? Tai leis padidinti potencialių renginio lankytojų informavimą apie įvykį. Jei savo renginį įkelsite į kitą kategoriją, kuriai jis nevisai priklauso, informacija pasieks mažesnį tikslinės auditorijos ratą. Pavyzdžiui, jei koncerto informaciją įkelsite prie spektaklių, tikėtina, kad susidomėjimas juo bus kur kas mažesnis nei tada, kai renginys bus koncertų kategorijoje, kurios auditorija būtent tokio pobūdžio renginių ir ieško.
 • Toliau labai svarbu pažymėti, ar renginys galimas vaikams. Jei būtų įdomus ir mažiesiems lankytojams, tai didinate galimybę, kad jį pastebės daugiau šeimų su vaikais, ieškančių, kaip praleisti laisvalaikį.
 • Būtinai nurodykite renginio datą, pradžios ir pabaigos laiką, kur galima įsigyti bilietą, kokiu telefonu galima gauti daugiau informacijos.
 • Išskirtinį dėmesį skirkite renginio aprašymui. Pasirūpinkite, kad jis būtų tikslus, informatyvus, bet drauge ir užkabinantis. Tekstas turi atsakyti ne tik atsakyti į klausimą, koks tai renginys, bet ir į tai, kokią naudą, vertę dalyvavimas jame duos lankytojui.
 • Ir žinoma, nepamirškite pridėti nuotraukos!

Renginys nebus skelbiamas:

 • Jei iki renginio yra like mažiau nei 7 dienos;
 • Jei renginys neturi konkrečios datos (parodos turi nurodyti dienų intervalą);
 • Jei bus pridėtas vertikalus paveiksliukas;
 • Jei renginio pavadinimas bus pilnai užrašytas didžiosiomis raidėmis;
 • Jei renginio aprašyme bus naudojami emoji simboliai.

Turite klausimų? Mielai atsakyti į visus jūsų klausimus: info@renginiaivilniuje.lt 

Reklama svetainėje https://renginiaivilniuje.lt/info/

Renginio informacija