Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   



Dviejų pasaulių viešbutis, rež. Sigitas Račkys

Apie

Po automobilio avarijos Žiuljenas Portalis patenka į paslaptingą viešbutį. Ten jis sutinka iki tol nepažinotus žmones, mąsto apie gyvenimą ir mirtį ir mokosi mylėti.

Įtaigus spektaklis, kupinas subtilaus humoro, lyrinių intonacijų, iškelia daugelį moralinių ir filosofinių problemų. Kas yra gyvenimas ir kaip žmogus jį švaisto veltui?

Eric-Emmanuel Schmitt (gimė 1960 m.) – prancūzų rašytojas, filosofas, režisierius ir vienas populiariausių šiuolaikinių dramaturgų. Kritikai, vertindami jo retą gebėjimą kalbėti paprastais žodžiais apie sudėtingus dalykus, gausiai apdovanoja meistrą premijomis ir prizais.

Kūrybinė grupė:
Režisierius – Sigitas Račkys
Dailininkė – Renata Valčik
Kompozitorius – Giedrius Puskunigis
Režisieriaus asistentas – Algimantas Kvietkauskas

Iš prancūzų kalbos į rusų vertė Jelena Naumova

Spektaklyje vaidina:
Žiuljenas Portalis - Dmitrij Denisiuk; Magas Radžapuras - Jurij Ščiuckij; Daktarė M... - Jevgenija Rusakova; Prezidentas Delbekas - Aleksandr Agarkov; Lora - Aleksandra Metalnikova; Mari - Anžela Bizunovič; Jaunuolis - Valentin Novopolskij / Artūras Aleksejevas