Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Tvarios mados dirbtuvės:Pasigamink savo krepšį iš medžiagų atraižų

Apie

Renginys įvykęs

Bagabù pirmą kartą rengia tvarumo dirbtuves LietuvojeĄTvaria mada besidomintys kopenhagiečiai yra pasigaminę jau ne vieną kosmetinę, tad šįsyk buriamės Vilniuje. Prisijunk!

Nusimato daug juoko, daugiau žinių apie tvarumą ir naujų pažinčių begaminant savąjį krepšelį/ kosmetinę.

Trumpai apie Bagabù. Esame tvarus prekinis ženklas, šiuo metu įsikūręs Kopenhagoje, bet klajojantis po visą pasaulį Bagabù kuriame ir siuvame rankines, kuprines, kosmetines ir kitokius gaminiusiš kitų prekinių ženklų kolekcijų likučių ar gamybos atraižų. Bagabù įkūrėja Gabrielė (Gabu) taip pat yra ir dirbtuvių Vilniuje dalis - drauge su pagalba ji ves dalyvius visų dirbtuvių metu. Neturi siuvimo patirties? Visko išmoksime drauge. Įprastai, 90% dirbtuvių dalyvių pirmą kartą gyvenime sėda prie siuvimo mašinų, o 100% jų iškeliauja su šypsenom ir nauju mylimu krepšeliu ar kosmetine.

Dirbtuvėms tau reikės:
kantrybės sau
drąsos klausti, polėkio sužinoti apie tvarumą ir išmokti naujų įgudžiu
gali atsinešti savo tekstilės atraižų Svarbiausia, kad būtų netamprios ir neelastingos, pvz.: džinsai, pagalvių užvalkalai, patalynė ir pan.

Mes pasirūpinisime:
visa technika ir reikiamais įrankiais
visomis medžiagomis, atlikusiosiomis nuo mados industrijos gamybos
arbatakava bei saldėsiaisenergijos palaikymui dirbtuvių metu
Dirbtuvės vyks begalo jaukioje Come IN Studijoje Visų Šventųjų g. 7, Vilniuje.