Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Hangar - Siaubo kambarys Vilniuje

Informacija

Vieta Vieta:
Justiniškių g. 126 Vilnius
Bilietus platina Bilietus platina:
tobuladovana.lt
Pirkti internetu Pirkti internetu:
Svetainė Svetainė:

Apie

Niekada nepatikėsite, ką galima rasti Vilniuje - siaubo kambarį, paslėptą angare! Kambarys pilnas bauginančio vaizdų ir šiurpių dekoracijų, ir jis tikrai ne silpnų nervų žmonėms. Lankytojų, išdrįsusių įeiti į kambarį, laukia įvairūs siaubo tematikos iššūkiai, tarp kurių - rasti kelią iš tamsaus labirinto ir išvengti kambario gyventojo vaiduoklio gaudynių. Siaubo kambaryje tvyro stingdanti atmosfera, todėl čia tikrai patirsite baisių įspūdžių, kurių niekada nepamiršite!

Hangar - tai siaubo kambarys Vilniuje, kokio dar nėra buvę. Įspūdingos dekoracijos, širdį virpinantis veiksmas ir daugybė gąsdinimų - Hangar yra puiki vieta adrenalino dozei gauti.

Hangar misija - suteikti intensyvią, jaudinančią patirtį, kuri privers jus sėdėti ant kėdės krašto.

Hangar vizija - sukurti kuo labiau įtraukiančią ir šiurpą keliančią siaubo patirtį, kuri privers jus sugrįžti dar kartą. Taigi, jei ieškote išties nepakartojamo išgąsčio, ieškokite tik „Hangar".