„Start Walking“ Šiaurietiškasis ėjimas Vilniuje - Žygiai ir Mokymai

Žiūrėti

Informacija

Vieta:
Šiaurietiškas ėjimas Vilniuje ir po Vilniaus apylinkes
Bilietus platina:
tobuladovana.lt
Pirkti internetu:
Svetainė:

Apie

„Start Walking“ yra Šiaurietiško ėjimo iniciatyva, kuri skatina gyventojus Vilniuje ir visoje Lietuvoje aktyviai judėti, mėgautis gamta ir sveikiai leisti laiką. Šiaurietiškas ėjimas yra moderni visame pasaulyje populiarėjanti fizinio aktyvumo forma, kurią puikiai atspindi Start Walking gyvenimo stilius: sportiškas, kokybiškas, stilingas ir jaunatviškas.

Šiaurietiškasis ėjimas yra daugiau nei paprastas žygis - tai unikalus judėjimo būdas, kuriame galima subalansuoti fizinę veiklą su emociniu atsipalaidavimu ir gamtos grožio tyrinėjimu. „Start Walking“ komanda siūlo įvairias galimybes, kurios atitinka skirtingus žmonių poreikius ir interesus

  • Individualios treniruotės: Jei norite asmeninės dėmesio, pasirinkite individualias treniruotes su profesionaliais instruktoriais. Tai puiki galimybė pradėti savo Šiaurietiško ėjimo kelionę arba tobulinti jau turimus įgūdžius.
  • Grupinės treniruotės: Norite sportuoti kartu su draugais arba susipažinti su bendraminčiais? Grupinės treniruotės yra puikus būdas praleisti laiką, judant gamtoje ir mokantis iš kitų.
  • Užsiėmimai ir žygiai šeimoms: „Start Walking“ taip pat organizuoja šeimoms skirtus užsiėmimus ir žygius. Tai puiki galimybė praleisti kokybišką laiką su šeima, o kartu skatinti sveiką gyvenimo būdą.
  • Užsiėmimai ir žygiai draugų ratui: Kvieskite draugus ir drauges prisijungti prie Šiaurietiško ėjimo bendruomenės. Tai puiki galimybė drauge aktyviai praleisti laiką ir kurti sveiką gyvenimo stilių.
  • Užsiėmimai ir žygiai įmonėms: „Start Walking“ siūlo įmonėms galimybę organizuoti specialius įmonių užsiėmimus ir žygius, skatinant darbuotojų sveikatą ir bendradarbiavimą.

Visi „Start Walking“ užsiėmimai ir žygiai vyksta įvairiose gamtos vietose Vilniuje ir jo aplinkoje, suteikiant dalyviams galimybę tyrinėti miesto ir gamtos grožį bei patirti tikrąją Šiaurietiško ėjimo džiaugsmą. Be to, komanda stengiasi palaikyti žygių dalyvių motyvaciją ir prisideda prie sveikos gyvensenos propagavimo.

„Start Walking“ - tai ne tik fizinio aktyvumo forma, bet ir bendruomenė, kurioje susitinka entuziastai, siekiantys aktyvaus gyvenimo būdo ir geresnės sveikatos. Tai yra puiki galimybė prisijungti prie judėjimo revoliucijos Vilniuje ir atrasti Šiaurietiško ėjimo džiaugsmą.