Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Žygiai ir Mokymai: Šiaurietiškasis ėjimas Vilniuje

Informacija

Vieta Vieta:
Vilniaus apylinkės
Bilietus platina Bilietus platina:
tobuladovana.lt
Pirkti internetu Pirkti internetu:
Svetainė Svetainė:

Apie

Šiaurietiškasis ėjimas Vilniuje - tai puikus būdas atgauti gerą fizinę formą. Patyrę ir sertifikuoti instruktoriai padės jums išmokti tinkamos technikos ir suteiks puikią treniruotę, o kartu galėsite mėgautis gražiausiais miesto vaizdais. Suteikiame visą reikiamą įrangą, todėl nereikės niekuo rūpintis, tik smagiai leisti laiką! Taigi ateikite pas mus į ėjimo pamokas, kurios suteiks energijos jūsų kūnui ir protui.

Kodėl verta užsiimti šiaurietišku vaikščiojimu?

  • Sportuokite ir tuo pat metu apžiūrėkite miestą.
  • Sužinokite naują būdą sportuoti.
  • Visa įranga suteikiama, todėl nereikia niekuo rūpintis.
  • Mėgaukitės nuostabiais Vilniaus vaizdais ir tuo pat metu tobulėkite.
  • Energiją kūnui ir protui suteiks smagūs ėjimo užsiėmimai.

Taigi, ko dar laukiate? Jei ieškote smagaus ir energijos suteikiančio aktyvaus laisvalaikio būdo, būtinai išbandykite šiaurietiškąjį ėjimą. Dėl nesuskaičiuojamos naudos sveikatai ir vaizdingų vietų nėra geresnės vietos išbandyti šiaurietiškąjį ėjimą Vilniuje!

Kas yra šiaurietiškasis ėjimas?

Šiaurietiškasis ėjimas - tai mankštos forma, kuria gali mėgautis įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonės. Jo metu vaikštoma su specialiai sukurtomis lazdomis, kurios padeda padidinti treniruotės intensyvumą ir suteikia papildomos atramos. Šiaurietiškuoju ėjimu galima užsiimti savarankiškai arba grupėje, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta bendrauti sportuodami.

Šiaurietiškojo ėjimo privalumai

Šiaurietiškas ėjimas turi daug privalumų, įskaitant geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą, didesnį raumenų tonusą ir geresnį sąnarių judrumą. Be to, šiaurietiškasis ėjimas yra mažo poveikio veikla, todėl jis tinka žmonėms, atsigaunantiems po traumų arba turintiems jautrius sąnarius. Ir, žinoma, vienas geriausių šiaurietiškojo ėjimo privalumų yra tai, kad vaikščiodami lauke galite mėgautis fizine forma!