Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


Fotografijų paroda „Asmenybė ir jos istorija, atsispindinti portrete“

Apie

Renginys įvykęs

Vilniaus miesto savivaldybėje 2024 m. balandžio 8 – gegužės 3 dienomis eksponuojama socialinė fotografijų paroda „Asmenybė ir jos istorija, atsispindinti portrete“.

„Help-Portrait“ - tai tarptautinis fotografų projektas, kurio atstovus įkvėpė mintis, kad portretas gali turėti didelį poveikį ir leisti žmonėms pažvelgti į save kitu būdu. Tai gali būti vieniši žmonės, vienišos mamos ar vieniši tėčiai su vaikais, daugiavaikės sunkiau besiverčiančios šeimos, našlaičiai, sergantys vaikai ar suaugę, karo veteranai, senyvo amžiaus žmonės, pabėgėliai, palikę savo gimtuosius namus tėvynėje.

Būtent pabėgėliai, apsigyvenę Pabėgėlių priėmimo centre Rukloje, buvo įamžinti „Help-Portrait“ fotografų komandos. Užsieniečiai, atvykę iš tokių šalių kaip Afganistanas, Gvinėja, Irakas, Kongas ar Venesuela noriai dalyvavo fotosesijoje.

Kiekvienas parodos portretas turi savo istoriją. Ateikite, sustokite, pažvelkite, įsiklausykite į savo širdį, išgirskite ir atraskite asmenybę, kuri gali būti jūsų kaimynystėje. Asmenybė, kuri mokosi, kuria, dirba, ieško draugų ir siekia būti mūsų visuomenės dalimi.

Pabėgėlių priėmimo centro organizuojamą parodą Vilniaus miesto savivaldybėje galite aplankyti balandžio 8 – gegužės 3 dienomis.

Laukiame Jūsų!

Paroda eksponuojama Vilniaus miesto savivaldybėje II aukšte šalia Posėdžių salės savivaldybės darbo valandomis:
Pirmadienis 08:00–17:00
Antradienis 08:00–17:00
Trečiadienis 08:00–17:00
Ketvirtadienis 08:00–17:00
Penktadienis 08:00–16:45
Šeštadienis, sekmadienis UŽDARYTA