Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Tarptautinė meno mugė Art Compensa

Apie

Renginys įvykęs

2022 m. birželio 10 – 12 d. Lietuvoje vyks II – oji tarptautinė meno mugė ART COMPENSA.

Praėjusiais metais meno gerbėjus nustebinome sukurdami meno mugę skirtą išimtinai jiems ir menininkams, o menininkus – sėkmingais meno kūrinių pardavimais ir gausiu lankytojų skaičiumi. Pirma kartą Lietuvoje svečius pasitiko ne galerijų vadybininkai, o dailininkai, kurie patys žiūrovams pristatė savo kūrybą.

Šiais metais svečių teisėmis dalyvauja Latvijos ir Ukrainos dailininkai. Nors šiuo metu fiziškai negalima aplankyti Ukrainos meno galerijų, svečiams yra skirta scena, kuri leidžia pamatyti individualią menininkų kūrybą ir specialius šiai mugei skirtus projektus.

ART COMPENSA yra konkursinė, tarptautinė paroda, unikali Lietuvos menininkų forumo ir susitikimų su meno publika platforma. Mūsų tikslas - stiprinti menininko nepriklausomybę, kūrybines iniciatyvas ir pozicijas vietinėje meno scenoje. Artcompensa siekia tapti vieta, kur Jūs dalyvautumėte kūrybiniame dialoge kartu su autoriumi.

Art Compensa – 2022 tema yra MENININKAS +. Taip ženkliname vertę, kurią sugeneruoja kūrinių stilius, emocija, kūrybiška aplinka ir bendravimas su autoriumi.

Compensa koncertų salės erdvėse Jus įtrauks nuolat atsinaujinanti tapybos, grafikos, fotografijos, skulptūros ekspozicija. Savo kūrybą pristatys 50 autorių. Slapti kadrai iš autorių kūrybinių dirbtuvių, ekskursijos, kūrybinės dirbtuvės ir gyvai kuriamas menas – tik dalis lankytojų lauksiančių pramogų.

Art Compensa keičia požiūrį į meno pasiekiamumą visuomenei, todėl tiesiogiai bendradarbiauja ir su menininkais, ir su jų kūrinių pirkėjais. Mugės lankytojams siūlome įsigyti aukšto lygio menininkų darbus už prieinamą kainą. Mūsų šūkis – menas kompensuoja!