Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Šviesos, atmosferos bei personažo charakterio kūrimas šviesos pagalba

Apie

Renginys įvykęs

Mokymai skirti operatoriams, videografams ir režisieriams, norintiems pagilinti žinias. Pagrindinės mokymų temos:

  • šviesos ir kūrinio dramaturgija
  • apšvietimo stilistika skirtingų žanrų filmuose
  • apšvietimo logika ir organiškumas
  • šiuolaikinė apšvietimo įranga, naudojama kino industrijoje
  • vyro ir moters portretinis apšvietimas ir apšvietimo estetika
  • apšvietimo modeliavimas perteikiant objekto ir aplinkos santykį
  • atmosferinio apšvietimo panaudojimas
  • „day for night“ apšvietimas

Mokymuose laukia teorinės ir praktinės žinios apie apšvietimo galimybę kurti atmosferą bei charakterio kūrimą.

Apie lektorių:

Mokymų programų kuratorius ir vyr. lektorius – operatorius statytojas Mantas Šatkus, kino magistras, Lietuvos kino operatorių asociacijos narys, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas. Mantas - steadicam pionierius Lietuvoje, steadicam profesionalių kursų ir naujausios mokymų metodikos autorius. Jo mokiniai sėkmingai dirba Lietuvoje ir už jos ribų. Mantas Šatkus – plataus spektro vaizdo turinio gamybos specialistas, daugiakamerinio filmavimo ir didelio mastelio masinių renginių filmavimo ekspertas, kurio profesinė veikla yra gerai žinoma bei įvertinta Lietuvoje ir užsienyje. Kaip operatorius statytojas ir filmavimo proceso organizavimo, komandos ir techninės įrangos parinkimo specialistas, Mantas Šatkus bendradarbiauja su daugeliu didžiausių prodiuserinių kompanijų ir nepriklausomais prodiuseriais Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

„Šviesos atmosferos bei personažo charakterio kūrimas šviesos pagalba” su Mantu Šatkumi yra filmų kūrimo festivalio Odisėja72 edukacijos savaitės dalis. Daugiau informacijos apie filmų kūrimo festivalį ir artėjančius mokymus rasite čia: