Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Rugsėjo pirmosios Tėvų ir vaikų festivalis!

Apie

Renginys įvykęs

Pasveikinkime rudenį ir mokslo metus drauge Rugsėjo pirmosios Tėvų ir Vaikų festivalyje! Paruošėme Jums unikalų laiką, tai pirmasis tokio pobūdžio festivalis Lietuvoje, tad Jūs būtinai turite tai patirti ir sudalyvauti.

Ruošiame Jums didžiausią Lietuvoje pripučiamų batutų zoną: Kakės Makės batutai, Eliminatorius, Švytuoklė, Kamuoliatorius, Nieko Rimto čiuožykla, Švyturys, Tingiu-Nė-Krust ir daugėlis kitų pripučiamų pramogų lauks Jūsų ir Jūsų vaikučių.

Savo jėgas išbandyti galėsite mini sporto turnyruose, kuriuose bus skelbiami laimėtojai, kurių lauks prizų fondas.

Saugi, unikali ir pramogų pilna mažylių zona. Vaikučiai galės leisti laiką smėlio dėžėje, kamuoliukų baseine, šėlti muilo burbulų fiestoje. Taip pat lauks žaismingas animatorius, kuris užims vaikučius su žaidimais ir kūno piešiniais.

Kviesime Jus susipažinti su daug privačių mokyklų, kurios pasiruošė Jums pristatyti savo veiklas, edukacijų programas, supažindins su galimomis užklasinėmis veiklomis, galėsite teirautis apie galimybes ir skirtingas mokymosi programas.

Prekybos zonoje Jūsų lauks mokyklinių prekių mugė, kurioje galėsite įsigyti pilną mokinio krepšelį su didelėmis nuolaidomis ir dovanomis, nes festivalio dalyviams ypatingos sąlygos. Tad jei kažko trūksta mokslo metams, po festivalio grįšite pilnai pasiruošę!

Nepamiršome ir tėvelių, kurių festivalyje lauks didelė poilsio zona su maisto vagonėliais ir nealkoholinių gėrimų baru, muzika ir patogiais sėdmaišiais, kol vaikučiai pramogaus erdvėse, tėveliai galės atsipalaiduoti.

Unikali ir dar niekur nematyta programa, veiklos ir pramogos tik dėl Jūsų ir Jūsų šeimų. Kviečiame, laukiame ir švęsime mokslo metų pradžią kartu!

Kada?

Rugsėjo 1 d. 12:00 - 22:00 val.
Kur?

Adresas: Pievoje šalia Baltojo tilto
Kainos:

Bilietas - 20 Eur vienam vaikui (galioja tik tam pačiam asmeniui neišeinant iš teritorijos), tėveliai įleidžiami nemokamai.
Bilietus bus galima įsigyti renginio vietoje.

Iki susisiautimo!