Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Prakeikta meilė, rež. Agnius Jankevičius

Apie

Renginys įvykęs

Spektaklis pastatytas šiuolaikinio rusų rašytojo Pavelo Sanajevo itin daug dėmesio ir diskusijų susilaukusios apysakos „Palaidokite mane už grindjuostės" motyvais. Jo veiksmas nukelia į sovietmetį, į nedidelį šeimos ratą, kur močiutė prižiūri dukters jai paliktą aštuonmetį anūką Sašą.

Senelė – iš pažiūros tironė ir isterikė – kadaise netekusi sūnaus, imasi kraštutinių anūko priežiūros metodų, bijodama netekti ir jo. Ši baimė verčia ją daryti absurdiškus dalykus. Istorijos pasakotojas – jau suaugęs ir kino režisieriumi tapęs Saša – atrodytų, mažą šeimos dramą atskleidžia po truputį, atidengdamas visą spalvų, psichologijos ir sudėtingų niuansų paletę.

Spektaklis buvo nominuotas 2011 m. „Auksiniam scenos kryžiui" už geriausią pagrindinio vaidmens aktorę (Inga Maškarina) bei scenografiją ir kostiumus (Laura Luišaitytė).

Inscenizaciją pagal P. Sanajevo apysaką parašė dramaturgas Marius Macevičius. Spektaklis vaidinamas rusų kalba su lietuviškais titrais.

Kūrybinė grupė:
Režisierius – Agnius Jankevičius
Dailininkė – Laura Luišaitytė
Režisieriaus asistentė – Liubov Timochova

Spektaklyje vaidina:
Senelė, Nina Antonovna - Inga Maškarina; Saša, jos anūkas, antros klasės moksleivis - Valentin Novopolskij; Aleksandras, suaugęs Saša - Valentinas Krulikovskis; Senelis, Semionas Michailovičius - Vladimir Dorondov; Olia, Sašos mama - Jevgenija Gladij