Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Filmo peržiūra ir diskusija su dalyviais „Planetos ateitis: ar jau peržengėme ribą?“

Apie

Renginys įvykęs

Klimato kaitos konferencija (COP) yra svarbiausias kasmetinis Jungtinių Tautų organizuojamas susitikimas, skirtas klimato kaitos klausimams. Šiais metais 26 kartą rengiama konferencija COP26 lapkričio pradžioje vyks Jungtinėje Karalystėje, Glazgo mieste, kur planuoja dalyvauti ir šalies Prezidentas Gitanas Nausėda.

Siekdamas stiprinti jaunimo sąmoningumą apie klimato kaitą ir supažindinti su COP26 konferencijos svarba, Valstybės pažinimo centras, bendradarbiaudamas su Jungtinės Karalystės ambasada, kviečia kovos su klimato kaita temai neabejingus studentus į žymaus britų gamtininko, dokumentinių filmų režisieriaus sero Davido Attenborough naujausio filmo „Ties riba. Mokslas ir mūsų planeta“ peržiūrą ir diskusiją.

Renginio data: spalio 26 d. 16 val.
Trukmė - apie 2,5 val.

Patekimas į renginį: su galimybių pasu.
Dalyviai: Lietuvoje gyvenantys jauni piliečiai, kuriems rūpi klimato kaita.

Renginio partneriai: British embassy Vilnius, UN Climate Change Conference UK 2021 in partnership with Italy.