Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Meistriškumo pamoka | Kontrabosas su Peedu Kass (Estija)

Apie

Renginys įvykęs

Visi kontraboso bei bosinės gitaros fanai kviečiami nepraleisti progos ir apsilankyti lapkričio 12 d. 18.00 val. Vilniaus mokytojų namuose rengiamoje kontraboso meistriškumo pamokoje.

Tai - puiki proga susitikti su bendraminčiais ir gauti meistiškumo pamoką iš puikaus savo srities profesionalo, Tartu universiteto Viljandžio akademijos dėstytojo Peedu Kass iš Estijos.

Peedu įgijo bakalauro laipsnį Estijos muzikos ir teatro akademijoje. Vėliau magistro studijas džiazo muzikantas tęsė garsioje Sibelio akademijoje Helsinkyje, Suomijoje. Bosistas Peedu Kass groja su garsiausiais vardais Estijos džiazo scenoje ir už jos ribų. Kasmetiniame Estijos „Jazzkaar“ festivalyje pelnęs prestižinį „Jaunųjų talentų“ prizą (2010 m.), muzikantas greitai įgijo pirmojo Talino bosisto reputaciją.

Nuo to laiko jis dalinosi scena su tokiais muzikantais kaip Django Batesas, Marilyn Mazur, Seamusas Blake'as, Tony Allenas, Lonnie Liston Smithas, Antonio Hartas ir Europos džiazo orkestru. Koncertuodamas jis aplankė didelę dalį Europos šalių, grojo Jungtines Amerikos Valstijose, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje. Taip pat jis nuolatos groja džiazo festivaliuose bei klubuose (Smalls, Niujorkas, Tokijas; Vortex, Londonas). Kassas vadovauja kelioms grupėms, įskaitant fortepijoninį trio „Peedu Kass Momentum“, kuris laimėjo „Jazzkaar“ „Metų džiazo ansamblio“ apdovanojimą 2017 m.

Garsus savo elektriniais, akustiniais ir sintezatoriaus įgūdžiais - atlikime ir studijoje su ansambliais nuo mažų grupių iki pilnų orkestrų, muzikantas taip pat gilinasi į aranžuotę ir kompoziciją.

Meistriškumo pamoka yra nemokama, bet reikalinga registracija

Iki pasimatymo meistriškumo pamokoje!