Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Magijos šou ir vakarienė „Magic Dinner“

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Vakarėlis
Data Data:
Ketvirtadienis, Spalis 28, 2021
Vieta Vieta:
Restoranas GREY, Pilies g. 2, Vilnius
Pradžia Pradžia:
19:00 val.

Apie

KAS TAI? Magiška vakarienė tikrąja to žodžio prasme! „Magic Dinner“ – magijos šou ir ypatingų skonių kombinacija, paverčianti paprastą vakarą visiškai nepaprastu. Nuo pirmo iki paskutinio kąsnelio gardūs patiekalai, magijos triukų atlikimo paslapčių spėlionės, šypsenos ir saldus juokas – tai, kas laukia šio stebuklingo vakaro dalyvių. Du skirtingų sričių profesionalai – virtuvės šefas ir iliuzijų meistras – nukels jus į magija dvelkiantį išskirtinių skonių pasaulį!

SUSIPAŽINKITE. Justinas Malinauskas – profesionalus iliuzionistas, nuotaikingais, netikėtais ir įtraukiančiais triukais stebinantis žiūrovus jau daugiau nei aštuonerius metus. Iliuzijų meistras taip pat turi sukaupęs ne vienerių metų renginių vedėjo patirties, kuri puikiai papildo jo atliekamus magijos pasirodymus. Justinas užtikrins, kad vakaro metu jūs ne tik stebėtumėte magiškus triukus, bet ir daug šypsotumėtės, juoktumėtės, o galbūt net ir patys trumpam pasijustumėte magijos meistru!

Bilietai ir rezervacijos: www.magicdinner.lt

Telefonas pasiteiravimui +370 5 203 4400

SVARBU! Galimybių pasas – būtinas atributas renginio dalyviams. Rezervacijos atšaukimas galimas ne vėliau kaip likus 72 val. iki renginio pradžios. Kitu atveju bilietas laikomas panaudotu.