Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Legendos. Lietuvių kompozitorių muzika violončelei ir fortepijonui

Apie

Renginys įvykęs

Violončelininkas Gleb Pyšniak ir pianistas Rokas Zubovas kviečia klausytojus į kelionę, į vieną „Legendą“ apjungiančią lietuviškos muzikos pradžios atšvaitus ir keturių iškilių šiuolaikinių Lietuvos kompozitorių balsus.

XIX-XX amžių sandūroje, įsimylėjęs lietuvišką peizažą, dainas, tradiciją ir senąsias legendas, M. K. Čiurlionis ėmėsi kurti lietuviškos muzikos tapatybę ir pradėjo rašyti jos dvasinę istoriją. Koncertas „Legendos“, tai žvilgsnis į šią dvasios istoriją XX-XXI amžių sandūroje.

Anatolijus Šenderovas, Vidmantas Bartulis, Vytautas Barkauskas ir Faustas Latėnas. Keturios labai skirtingos asmenybės, kurių kiekviena pastaraisiais dešimtmečiais buvo neatsiejama Lietuviškos muzikinės tapatybės dalimi.

M. K. Čiurlionis ir keturi šiandienos Lietuvos kompozitoriai, keturi išskirtiniai, nesupainiojami balsai, keturi žvilgsniai į lietuvišką tapatybę koncerte "LEGENDOS. Lietuvių kompozitorių muzika violončelei ir fortepijonui".