Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Įvadiniai improvizacijos mokymai ,,Labas, aš IMPRO 241" | Impro 241

Apie

Renginys įvykęs

Meno erdvių Vileišio18 atidarymo savaitę gera nuotaika ir energija užkaitins mūsų rezidentai - ,,Impro 241", su kuriais kviečiame susipažinti jų įvaidiniuose improvizacijos mokymuose.

Ar žinai, kas yra teatro improvizacija? Kaip ir nuo ko pradėti? Iš kur pasisemti įkvėpimo ir kur tai galima pritaikyti? Į šiuos ir dar daugiau klausimų rasti atsakymus galėsite kartu su Silvija, valandos susitikime-mokymuose "Labas, aš Impro241".
#VISADAPIRMASKARTAS
2... 4... 1... VAŽIUOJAM!

SKIRTA:
Jaunimui ir suaugusiems norintiems susipažinti su teatro improvizacija, pažaisti, pasijuokti ir patirti improvizacijos džiaugsmą. Viskas ko reikia - tai gera nuotaika, šypsena ir truputis energijos.
DIRBTUVES VES:
Lektorė Silvija Šumskiene: ,,Prie teatrinės improvizacijos pirmą kartą pati prisiliečiau 2009 m. ir taip nuo jos jau nebegaliu atsiplėšti. Būta pertraukų, būta nuklydimų, bet vėl grįžtu ir suprantu, kad nieko geriau sau negaliu atrasti."

*Vietų skaičius ribotas.
*Kūrybinės dirbtuvės vyks NEMOKAMAI.
*Būtina išankstinė registracija