Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


KVIEČIAME Į PATYRIMINĮ RENGINĮ

Apie

Renginys įvykęs

Kviečiame prisijungti prie mūsų ir susipažinti su vadovų patyriminės stovyklos programa ir fasilitatoriais. Patyriminis susipažinimo renginys vyks balandžio 26 dieną nuo 13:00 iki 16:00 val. Laisvės namuose, kuriuose dr. Mantas Tvarijonavičius ir Ignas Genys pristatys birželio 9-10 dienomis vyksiančią vadovų patyriminę stovyklą.

Renginyje ne tik susipažinsite su būsimos stovyklos programa ir kuriama verte vadovams, bet ir:

galėsite išbandyti kokybišką patyriminį mokymąsi, kai mokomės reflektuodami čia ir dabar įgytas patirtis
sulauksite gilių, savęs pažinimą ir asmeninį augimą stimuliuojančių klausimų
patirsite buvimą grupės dalimi, kursite pasitikėjimu grįstą santykį
tapsite dėmesingesni savo kaip vadovų ir lyderių vaidmeniui

Galiausiai, pasitikrinsite, ar šią vasarą esate pasirengę dalyvauti vadovų patyriminėje stovykloje.

Stovyklos tikslas: per vidinius ir išorinius išbandymus – gamtos apsuptyje, ryšyje su savimi ir grupe – pažinti savo „growing edge“. Tai terapijoje naudojamas terminas, reiškiantis įsisąmoninimui būtiną temą. Tai tarsi balansavimas ant briaunos ar lėkimas bangos ketera, nešančia ten, kur jums ir reikia nukeliauti. Mokysimės, kaip nerėkti ir neaiškinti, o likti ryšyje su savimi ir grupe. Kaip pažinti savo trūkumus ir gebėti juos garsiai įvardinti. Kaip atpažinti savo kaip vadovo stipriąsias savybes ir jas įdarbinti bendram tikslui. Stovykla truks 2 dienas ir 1 naktį.

Skamba intriguojančiai? Atvykite į patyriminį susipažinimo renginį ir sužinokite daugiau.

Laukiame jūsų prisijungiant!