Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Kai užaugsiu, būsiu..., rež. Agnė Sunklodaitė

Apie

Renginys įvykęs

„Kai užaugsiu, būsiu…“– tai šmaikštus, žaismingas, interaktyvus teatralizuotas koncertas – žaidimas šeimai apie tai, kaip svarbu tinkamai išsirinkti profesiją. Mažieji žiūrovai ne tik „susitinka“ su labai skirtingų profesijų atstovais, bet ir patys turi galimybę pabūti ir aktoriais, ir statybininkais, ir mokslininkais, ir ugniagesiais.

Koncertas interakyvus – kiekviena profesija turi savo žaidimą (lydimą muzikos), kuris atspindi tos profesijos ypatumus, kylančias užduotis, sunkumus ir pan. Dalyvaudami spektaklyje – žaidime vaikai tarsi „pasimatuoja“ siūlomas profesijas, sužino šį tą visiškai nauja apie jas, tačiau svarbiausia, kad iš naujo atranda seną tiesą: visi darbai yra geri ir garbingi, tik svarbu išsirinkti sau tinkamą ir mielą.

Spektaklis rodomas rusų kalba su lietuviškais titrais.

Kūrybinė grupė:
Inscenizacijos ir dainų tekstų autorė, režisierė – Agnė Sunklodaitė
Dailininkė – Ramunė Skrebūnaitė
Kompozitorius – Deividas Gnedinas
Šviesos dailininkas – Jurgis Latonas
Režisieriaus padėjėja – Anna Shliburite

Vaidina:
Viktorija Aliukonė-Mirošnikova / Aleksandra Metalnikova
Jevgenija Karpikova
Artur Svorobovič / Telman Ragimov
Maksim Tuchvatulin / Andrius Darela
Jelena Orlova
Jurij Ščiuckij