Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Impro show: Radio love

Apie

Renginys įvykęs

VASARIO 15 DIENĄ startuoja naujas, dar niekada niekur nematytas Impro241 projektas - RADIO LOVE, tai gyvai improvizuotas visų kada nors girdėtų radijo laidų #improšou! Vakaro metu išvysite ČIA ir DABAR improvizuotas įvairių radijo stočių rubrikas nuo orų prognozių iki pažintinių laidų vaikams, susitiksite gyvai su garsiais visuomenės veikėjais, pozityviai apžvelgsime karščiausias naujienas. Ir, žinoma, Jūsų laukia improvizuoti muzikiniai intarpai nuo pop iki klasikinių kūrinių, geriausios kada nors matytos reklamos, bei kitos radijo stočių pramogos!
Radijo laidų vedėjai:
SILVIJA ŠUMSKIENĖ
Impro241 narė nuo 2010 m., Laisvės TV laidos „Tiek žinių“ vedėja, TV laidos „Laikykitės ten“ spec. korespondentė Sigutė (2018-2019 m.), SMK improvizacijų teatro dėstytoja TV laidų vedėjų kursui (2018-2020 m.)
EIMANTAS SAKALAUSKAS
Impro241 narys nuo 2010 m., epizodiniai vaidmenys Laisvės TV „Tūkstantmečio žinios“ laidose, renginių vedėjas
EGLĖ KORDIUKOVAITĖ
Impro241 narė nuo 2022 m.
Įvairūs vaidmenys spektakliuose:
2021 m. Ania spektaklyje „Broliai ir seserys“ pagal Dmitrij Bogoslavskij. Rež. Kirilas Glušajevas;
2021 m. Teta spektaklyje „Ivona, Burgundijos princesė“ pagal Witold Gombrowicz pjesę, rež. Szabo K. Istvan
2021 m. Ruduo spektaklyje „Ku ku kur tu?“ Rež. Gintarė Latvėnaitė – Glušajeva
ir kt.
BENAS RUPEIKIS
Impro241 narys nuo 2010 m., didžiausios aktorių atrankos kompanijos Baltijos šalyse „Actors Agency Lithuania“ kastingo režisierius, epizodiniai vaidmenys Laisvės TV „Tūkstantmečio žinios“ laidose, telekomunikacijų „EŽYS“ reklaminis veidas (nuo 2019 m.)
Radijo svečiai:
DOMINYKAS VAITIEKŪNAS (scenos menų atlikėjas, dainų autorius, Lietuvos teatro ir kino aktorius, renginių vedėjas, grupės „Liūdni slibinai“ narys)
GELMINA KUDELKO
MARTYNAS BAGDONAS
Muziką gyvai kurs:
TOMAS URBANAVIČIUS - būgnai (groja kartu su grupe Baltos varnos, veda pamokas FaSoul Artspace)
KĘSTUTIS VAITKEVIČIUS - gitara (groja kartu su atlikėjais: Konstantinas Lilas, Petunija, Evgenya Redko, Dominykas Vaitiekūnas, Justė Kraujelytė, Gina Shee bei Vilniaus šv. Jonų bažnyčios gospel choru, taip pat veda gitaros pamokas bei prodiusuoja kitus atlikėjus)
VIETA
Meno erdvės Vileišio18 (P. Vileišio 18N, Vilnius - ir čia svarbiausia atkreipti dėmesį į raidę N )
Trumpas video kaip rasti meno erdves - https://fb.watch/fY-R1qvpR9

Kas tas #improŠOU?
Svarbiausias pasirodymo dalyvis čia esi Tu, nes visą ŠOU eigą nusprendžiame ne mes patys - aktoriai, o TU ir visi kiti susirinkę žiūrovai.
Viskas, ką pamatysite, kuriama ČIA IR DABAR, todėl pasirodymas kiekvieną kartą yra unikalus ir dar NIEKADA NIEKUR NEMATYTAS!
Ateik ir nuspręsk, ką mes jausime, ką veiksime, kokia kalba šnekėsime ir dar daugiau!
TAVO ŽODIS - AKTORIAMS ĮSTATYMAS!
Kas tas #impro241?
Tai aktoriai ir muzikantai, susibūrę į vieną grupę vienai misijai: kad Tu juoktumeisi taip, kaip dar niekada nesijuokei!