Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Dream Big – didžiausia nemokama internetinė konferencija Lietuvoje

Apie

Renginys įvykęs

Dream Big – didžiausia nemokama internetinė konferencija Lietuvoje balandžio 29 d.

Kaip siekti didelių tikslų ir padidinti pajamas?

Kiekvienas, turintis didelių tikslių susiduria su panašiais iššūkiais – žinių, patirties stygiumi, aplinkos pasipriešinimu ir asmeninėmis baimėmis. Vieni padaro viską, ką gali ir pasiekia aukštumų, o kitiems nepavyksta. Kodėl?

Nemokamoje internetinėje konferencijoje „Dream Big“ kalbės žymūs pranešėjai, praėję asmeninį transformacijų kelią, patys klydę, kritę ir vėl kilę aukštyn. Dabartiniai jų pasiekimai leidžia drąsiai dalintis patirtimi ir suvokimais, kurie gali palengvinti ir sutrumpinti kelią kitiems, pasiryžusiems siekti savų tikslų.

Gerb. kun. Algirdas Toliatas įkvepiančia kalba pradės renginį, o pabaigoje lauks gyvas interviu studijoje su Alex Monaco.

Net 12 pranešėjų perduos vertingas žinias ir suteiks motyvacijos veikti. Tai galimybė pasiimti maksimumą ir įgalinti savo tikslus. Ar pasinaudosite?

Registruokitės jau dabar ir dalyvaukite internetu nemokamai!

Renginys truks net apie 8 valandas.

Norėsite įrašo? Jį galite užsisakyti jau dabar už specialią kainą.

Pradžia 2023 m. balandžio 29 d. 10 val.