Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!

Kaip parduoti naudotą automobilį Vilniuje?

Kaip parduoti naudotą automobilį Vilniuje?

Nusprendus parduoti transporto priemonę – turite kelias galimybes. Tiesiog yra net keli keliai, kurių rezultatas yra transporto priemonės pardavimas. Tiesa, kinta kelio sudėtingumas, taip pat ir trukmė. Normalu, kad norisi kuo greičiau atsisveikinti su transporto priemone, kuri jums nėra reikalinga. Taip pat tikimasi kuo didesnio uždarbio. Tad kuris kelias yra geriausias ir kokie apskritai yra? Tai ir bandysime atsakyti straipsnyje.

Transporto priemonės pardavimas turguje

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose dažniausiai yra turgūs, kurie yra skirti ne tik mažesnių, tačiau ir tokių didelių daiktų, kaip transporto priemonės, pardavimui. Štai Vilniuje daugiausia dėmesio sulaukia Gariūnų turgus, kuriame taip pat galima parduoti mašiną. Visgi, vien tai, kad tokia galimybė yra – nereiškia, kad ji yra gera, verta dėmesio. Paprasčiausiai automobilio pardavimas turguje turi daugiau minusų nei privalumų.

Pirmiausia labai nepatogu tai, kad turguose automobiliai yra parduodami vis rečiau. Tokiu atveju dažniausiai mažesnė pasiūla galiausiai lemia ir mažesnę paklausą, tad ateina vis mažiau žmonių apžiūrėti pasiūlymų, kurie yra.

Tačiau išstovėti turguje visą dieną – mažas malonumas. Net ir pusę dienos, kadangi žmonių mažai, o tie, kurie ateina, dažniausiai labai derasi, nori numušti kainą net per pusę. O jeigu dar lyja lietus, jeigu sninga arba yra labai karšta? Egzistuoja kur kas patogesni automobilio pardavimo metodai ir turgus ne veltui yra vadinamas atgyvena. Manoma, kad greitu metu apskritai išnyks. Ne tik tokiu atveju, kai parduodamas automobilis, tačiau kalbant apie prekybą internete apskritai. Tiesiog tai reikalauja labai daug laiko, o šiais laikais žmonės turi ir taip daug veiklos, tad būti turguje – nepatogu, vargina, reikalauja daug laiko, o uždarbis tikrai ne visada patenkina poreikius.

Pardavimas ir internete...

Automobilio pardavimas internetiniuose portaluose jau yra kur kas patogesnis pasirinkimas. Pirmiausia dėl to, kad padeda sutaupyti daug laiko, o kaip jau minėjome, daugeliui žmonių tai yra labai svarbu. Tačiau kur parduoti internete, kad tai neužtruktų labai ilgai ir kad būtų galima pasiekti tikslinius klientus, kuriuos tikrai galimai domina Jūsų parduodama transporto priemonė.

Pirmiausia Jums reikia nuspręsti, kuriame portale bus parduodamas automobilis. Šiuo metu jų pasiūla tikrai yra gana plati. Tai ir autoplius, autogidas ir kiti.... Pasirinkimas yra labai platus ir kiekvienas portalas turi savus privalumus ir minusus, kurie lemia, kuriame bus patalpintas jūsų parduodamos transporto priemonės skelbimas. Visgi, visus juos dažniausiai vienija tas pats vienas didelis minusas, tai yra, paslaugos kaina.

Jeigu norite, kad Jūsų parduodamos transporto priemonės skelbimas būtų tikrai matomas – tokiu atveju talpinti reikia tik specializuotuose puslapiuose. Tačiau visi jie yra mokami. Kai kurie gali suteikti galimybę talpinti nemokamai, tačiau tokiu atveju jūsų skelbimas bus antroje dalyje po tų, kurie yra apmokami. Taigi, praktiškai nematomas, tad didelė tikimybė, kad norint bent jau sulaukti skelbimų peržiūrų – vis tiek turite sumokėti. Sumos yra labai įvairios, gal ir nėra didelės, tačiau kai galima visiškai nemokėti, kodėl gi ne? Tokiu atveju pasitarnaus automobilių supirkėjai Vilniuje, tačiau apie juos šiek tiek vėliau.

Štai daugeliui žmonių nepatinka tai, kad patalpinę skelbimą jie sulaukia labai daug skambučių, o ir skambina tikrai ne tik tie žmonės, kurie nori pirkti. Kartais gali atrodyti, kad jie tik paprasčiausiai domisi preke, automobiliu, galbūt nori geriau pažinti jo techninius parametrus, tačiau iš pokalbio matosi, kad pirkimo tikimybė yra labai maža. Žinoma, kad tokie pokalbiai reikalauja labai daug laiko. O jeigu dar skelbime pažymite, kad galima kontaktuoti tik po darbo valandų – tokiu atveju ramūs vakarai namuose galiausiai padeda erzinti, kadangi jums visus skambins asmenys su užklausomis, kurios toli gražu nereiškia pirkimą.

Galiausiai, svarbu investuoti nemažai laiko, kad puslapyje pateiktas skelbimas atrodytų patraukliai ir tikrai sulauktų interesantų. Kai reikia jį pateikti skoningiau nei konkurentai – tai gali irgi reikalauti nemažai laiko. Juk tam tikra prasme tai yra marketingo išmanymas, kadangi sukurti reklamą, kuri leis jus padaryti labiau matomu nei yra konkurentai, tikrai nėra paprasta.

O gal Jums labiausiai tinka supirkėjai?

Galiausiai, vienas geriausių, o gal net ir pats geriausias pasirinkimas, yra automobilio pardavimas supirkėjams. Minimas vis dažniau ir nors paslauga nėra labai sena, tačiau mėgstamas vis labiau, kadangi žmonėms patinka, kad atsisveikinti su savo transporto priemone galima itin greitai.

  • Automobilių supirkimo paslaugos yra labai geras pasirinkimas dėl to, kad dažniausiai užmokestis už gaunamas transporto priemones yra gaunamas iškart, kai tik mašina yra parduodama. Dažniausiai sumokama grynais, nereikia ilgai laukti, o gal net ir abejoti – ar tikrai gausite užmokestį.
  • Viskas yra labai greitai. Paprasčiausiai reikia pateikti savo pasiūlymą supirkėjui ir jis nustatys – kokią sumą gali skirti. Geriausias pasirinkimas yra internetiniai portalai, kurie vienija supirkėjus. Tuomet viena užklausa yra išsiunčiama daugeliui įmonių, visos jos peržiūri Jūsų pasiūlymus ir tuo pačiu susisiekia, jeigu jums tinka. Greitai gausite net kelis pasiūlymus ir galėsite nuspręsti, kuris jums tinka labiausiai.
  • Taip pat svarbu ir tai, kad bus gaunama racionali suma už jūsų transporto priemonę. Paprasčiausiai supirkėjai siūlo rinkos kainą priklausomai nuo to, koks yra jūsų automobilis. Gera, kad nereikia dalyvauti ilgose derybose, kurios dažniausiai yra ne jūsų pusėje. Supirkėjai iš karto siūlo galutines kainas, kurios atitinka rinkos įkainius.
  • Gerai, kad dažniausiai supirkėjai sutinka įsigyti bet kokio stovio transporto priemones. Taigi, galima parduoti ne tik tokias transporto priemones, kurios važiuoja puikiai, tačiau ir tokias, kurios yra daužtos. Tam tikra prasme tai yra puiki galimybė uždirbti iš to, kas realiai jums net nėra reikalinga ir vertinga.
  • Galiausiai, patogu tai, kad supirkėjai, kurie dirba Vilniuje, dažniausiai atvyksta iki bet kurio mūsų šalies miesto ir pasiima transporto priemones tiesiai iš jums labiausiai tinkamos vietos.

Taigi, rinkitės tokį kelią, kuris jums atrodo tinkamiausias. Tačiau daugelis žmonių, kurie jau pardavė savo mašiną, tikrai paantrins, kad automobilių supirkimas yra bene geriausias

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą