Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Bonobo Climbing laipiojimo centras

Informacija

Vieta Vieta:
Savanorių pr. 180, Vilnius
Bilietus platina Bilietus platina:
tobuladovana.lt
Pirkti internetu Pirkti internetu:
Svetainė Svetainė:

Apie

Ar norite smagios ir unikalios treniruotės? Ar ieškote adrenalino antplūdžio? Tuomet ateikite į laipiojimo centrą ir išbandykite laipiojimą sienomis! Tai puikus būdas palaikyti formą, ir tuo pačiu papramogauti.

"Bonobo" laipiojimo centras - puiki vieta visiems, ieškantiems adrenalino. Jame siūlomos įvairios laipiojimo sienos, skirtos visų lygių laipiotojams - nuo pradedančiųjų iki ekspertų. "Bonobo" patyrę ir kvalifikuoti darbuotojai yra savo srities profesionalai, o jų tikslas - sudominti kuo daugiau žmonių šia unikalia laisvalaikio pramoga. "Bonobo" turi daugybę įvairių laipiojimo sienų, todėl kiekvienas ras kažką sau. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar profesionalas, "Bonobo" laipiojimo centre patirsite daugybę malonumų!