Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


„Dangaus Metro“ Skrydis oro balionu

Informacija

Vieta:
Skrydžiai oro balionu virš Vilniaus
Bilietus platina:
tobuladovana.lt
Pirkti internetu:
Svetainė:

Apie

„Dangaus Metro“ siūlo unikalius oro balionų skrydžius virš Vilniaus, leidžiantys iš paukščio skrydžio pamatyti miesto grožį. Įspūdingos kelionės leidžia mėgautis vaizdingomis panoramomis, gamtos ramybe ir senamiesčio stogų prabanga. Tai yra reta proga išvysti vieną iš nedaugelio Europos sostinių, virš kurių leidžiama skraidyti oro balionais.

Vienas pagrindinių skrydžio akcentų yra galimybė iš aukščio pamatyti Vilniaus senamiestį ir jo istorines stogų panoramas. Dėl saugumo reikalavimų, oro balionas negali skristi tiesiogiai virš senamiesčio mažesniu nei 500 metrų aukščiu. Dažniausiai skrydžiai prasideda nuo Baltojo tilto esančios aikštelės, kur keleiviai gali iš arčiau išvysti senamiestį ir jį fotografuoti. Nors Barbakano kalnas yra viena iš gražiausių pakilimo vietų Vilniuje, dėl tam tikrų apribojimų (rytinis triukšmas, vakarinės mažos aikštelės) skrydžiai dažniau organizuojami iš Baltojo tilto aikštelės. Stipresnio vėjo sąlygomis pakilimui pasirenkama Valakampių pliažo vieta, o skrendant iš Vingio parko, keleiviai gali mėgautis vaizdais šalia senamiesčio ir aukštesnėje pozicijoje.

Skrydžio metu matomumas yra labai platus, todėl Vilniaus senamiestis yra matomas kiekviename skrydyje. Esant palankioms sąlygoms, skrydžio metu galima pasiekti net Trakus, taip pat matyti Elektrėnų kaminą ir Astravo elektrinės bokštus.

Įdomu tai, kad Vilnius yra viena iš nedaugelio Europos sostinių, virš kurių leidžiama skraidyti oro balionais. Tai suteikia puikią galimybę pamatyti sostinės grožį iš aukščio, pasinaudojant šia reta proga.

Pamatyk ir tu Vilnių iš aukštai.