Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Vilnius Whisky Festival 2023

Apie

Renginys įvykęs

„Vilnius Whisky Festival“ yra didžiausia viskio paroda Baltijos šalyse. Kasmet ji auga ir sukviečia vis didesnį viskio gamintojų, platintojų ir vartotojų būrį. 2023 balandžio 1 d. paroda vyks jau 6 kartą, šįkart naujoje, didesnėje erdvėje. Parodos lankytojai turės galimybę susipažinti su į parodą atvyksiančiais svečiais iš įvairiausių pasaulio kampelių, atstovaujančių įvairius prekės ženklus, išgirsti jų pasakojamas istorijas bei paragauti jų atstovaujamus viskius.

Parodos tikslas yra kelti viskio vartojimo kultūrą Lietuvoje, gilinant vartotojų žinias apie šį gėrimą. Renginyje svečiai turės galimybę paragauti didžiąją dalį Lietuvoje platinamų viskių, sužinoti karščiausias gėrimų naujienas, madas ir tendencijas.

Parodos viduje vyks papildomos, uždaros degustacijos su svečiais iš viskio daryklų. Daugiau informacijos apie jas paskelbsime prieš renginį.

„Vilnius Whisky Festival 2023“ vyks naujoje, didesnėje erdvėje nei prieš tai vykusios parodos