Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


Artūro Mikoliūno personalinė paroda „Spalvų takais“

Informacija

Nemokamas:
Renginys:
Paroda
Vieta:
M. K. Čiurlionio namai, Savičiaus g. 11, Vilnius
Vyksta:
2024-05-07 - 2024-06-01

Apie

Gegužės 7 d., antradienį, 18 val. kviečiame į muziko ir kompozitoriaus Artūro Mikoliūno pirmąją personalinę parodą „Spalvų takais“. Parodoje eksponuojama trylika autoriaus tapybos darbų, sukurtų per pastaruosius septynerius metus.

Parodos atidarymo vakarą lankytojai turės unikalią galimybę išgirsti A. Mikoliūno kompoziciją, kurią autorius atliks drauge su fleitininku V. Sriubikiu.

„Mano tapyba yra laisvė, kurios neįpareigoja jokie diplomai, jokie konkursai ir jokie naratyvų ieškojimai. Tai yra nuoširdus įrėminimas mano mieliausių akimirkų, kurias man suteikia gamta, kaimo laisvė, paukštis, uodas, skruzdė, medis, žolė, saulė, žvaigždė, arba svečias, kuris mane retai aplanko ir aš jo dar neįsidėmėjau, kad nutapyčiau…“ – mintimis dalinasi parodos autorius.

Paroda veiks iki birželio 1 dienos.

M. K. Čiurlionio namų darbo laikas:
Antradieniais – penktadieniais 11.00–17.00
Šeštadieniais 13.00–17.00
Pirmadieniais, sekmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis – NEDIRBA.

Lankymasis M. K. Čiurlionio namuose nemokamas.