Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Milenos Liutkutės-Grigaitienės kūrybos paroda „Vidinis eko“

Apie

Renginys įvykęs

Kovo 1 d., trečiadienį, 19 val. Užupio Meno Inkubatoriaus galerijoje (Užupio g. 2A) atidaroma grafikės Milenos Liutkutės-Grigaitienės kūrybos paroda „Vidinis eko“.

Ši ekspozicija ir instaliacija „Nebeaktualu“ buvo specialiai sukurta meno renginiui Art Vilnius ’22 ekologijos temai.
Kalbama apie minčių ekologiją, apie savo vidinę švarą. Kviečiama atsakingai ne tik rūšiuoti šiukšles, bet ir rūšiuoti, atsirinkti savo patirtis, vartojamą informaciją bei aplinką. Išlaikyti žmogiškąjį sveiką klimatą. Startas ir išorė slypi viduje.

Paraleliai ekologijos temai, analizuojami pandemijos ir karo fonai - mūsų stiprios, naujos patirtys ir būsenos juose. Perteikiama saugumo iliuzija - supakuotos, atitolintos problemos.

Šalia skulptūrinių objektų, bus pristatyta nauja instaliacijos interpretacija. Kviečiame apsilankyti ir atrasti artimų refleksijų, pamatyti ir užfiksuoti save meno kūriniuose - tiek perkeltine, tiek tiesiogine prasme.