Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Unos Savonos Horwood paroda "Pažadu, viskas bus gerai"

Apie

Renginys įvykęs

Unos Savonos Horwood paroda „Pažadu, viskas bus gerai“
Nuo rugpjūčio 18 d. iki rugsėjo 3 d. kviečiame Jus apsilankyti pirmoje, vienintelėje, o gal ir paskutinėje lietuviškų ir britaniškų šaknų turinčios jaunos, ką tik šį pasaulį palikusios, Unos Savonos Horwood tapybos, taikomosios dailės, batikos, režisūrinių bei vaidybinių video įrašų parodą!
Una labai anksti pradėjo piešti, lipdyti, vaidinti, dalyvauti performansuose, spektakliuose. Jaunoji kūrėja pasižymėjo labai savitu ir stipriu stiliumi. Ji gyveno savo darbais, nuolat kažką kurdavo. Ji labai tikėjo ir labai netikėjo savimi.
Unos "pažadu” yra apie viltį, ir apie savęs raminimą, kai niekuo nebetiki. "Pažadu” yra ir tam, kad nuramintų artimuosius bei pamatytų optimistiškesnį tikrovės atspindį jų akyse: “net kai viskas pasikeis ir bus labai kitaip, vis tiek viskas bus gerai”
Laukiame Jūsų galerijoje „Galera“, antradieniais - šeštadieniais 12:00-18:00