Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Solo teatro premjera vaikams "Princesių sala"

Apie

Renginys įvykęs

PREMJERA VAIKAMS!

Birutė Mar

„PRINCESIŲ SALA“

Vienos dalies spektaklis vaikams ir visai šeimai

Režisierė – BIRUTĖ MAR

Kompozitorė – GINTARĖ BAUERYTĖ

Dailininkė – INDRĖ PAČĖSAITĖ

Vaizdo projekcijų dailininkas ir garso režisierius – MARIUS VILČINSKAS

Šviesų dailininkas – AUDRIUS JANKAUSKAS

Choreografė ir režisierės asistentė – SIGITA MIKALAUSKAITĖ

VAIDINA: Taura Kvietinskaitė, Birutė Mar, Alvydė Pikturnaitė, Gintarė Bauerytė

...

Kažkur dideliame pasaulyje yra nuostabi sala. Kiekvieną vasarą į ją susirenka princesės iš įvairiausių šalių - mokytis princesiškų paslapčių. Čia ir išmintingoji Amelija iš kalnų šalies, ir nerūpestingoji indė Maja, kruopščioji japoniukė Juki, šmaikščioji prancūzaitė Faustina bei baikščioji Smiltelė iš debesų ir lietaus šalies. Jos labai skirtingos, bet visos svajoja tapti tikromis princesėmis. Tad saloje įkuria Princesių mokyklą, o pamokas pavadina „įdomybėmis“ – jos visai kitokios nei įprastoje mokykloje...

Spektaklį pagal savo knygelę „Princesių sala“ režisavo Birutė Mar, daineles sukūrė ir pati gyvai atlieka žinoma atlikėja Gintarė Bauerytė. Taip pat galite įsigyti-perskaityti knygelę „PRINCESIŲ SALA“ su puikiomis dailininkės K. Norvilaitės iliustracijomis:

Spektaklio trukmė – 1 val.

Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.