Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Paroda „Nemiga“

Apie

Renginys įvykęs

Lapkričio 24 d. 19 val. duris atvers grupinė paroda „Nemiga“. Ji yra pirmasis šių metų meninink(i)ų filmų ir judančių vaizdų festivalio „Videogramos“ dėmuo, veiksiantis visą festivalio laiką – iki gruodžio 11 d. Parodos ekspozicija įrengta „Meno avilio“ sinematekos peržiūrų kambariuose, Vilniuje, – išskirtinio interjero negyvenamuose apartamentuose – tame pačiame pastate, A. Goštauto g. 2, kaip „Meno avilys“, jų sinemateka ir „Skalvijos“ kino centras.

Festivalį „Videogramos“ atidarysiančioje parodoje lankytojai išvys menininkų Tomo Kobialkos (Australija), Peterio Wächtlerio (Vokietija) ir Sallamari Rantalos (Suomija) kūrinius. Jie, pasak parodos ir vienos iš „Videogramų“ programos kuratorių Gerdos Paliušytės, pasakoja apie archajišką vartotojiškumą ir vaizdinę ekonominių sistemų išraišką bei tai, kaip ji tampa asmeninio archyvo dalimi.

Parodos ekspozicijos adresas: A. Goštauto ir A. Vienuolio gatvių kampas, Vilniuje.