Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Spektaklis ,,Katinėlio Murklio pasaka"

Apie

Renginys įvykęs

“Katinėlio Murklio pasaka” - muzikinis, edukacinis spektaklis vaikams nuo 4 metų. Dalyvauja vaikų mylimi personažai Katinėlis, Lapė, Gaidelis.

Trumpai apie spektaklio siužetą. Tai šiuolaikiškai pasakojama istorija vaikams apie atsargų elgesį internete. Modernioje pasakoje įprastas miškas tampa miškatinkliu, kuriame tyko įvairūs kibernetiniai pavojai. Deja, ir šį kartą patiklusis Gaidelis – aktyvus interneto vartotojas - tampa grudruolės Lapės programišės auka.Gaidelį gelbėja geriausias jo draugas Katinėlis, kuris naujojoje pasakos istorijoje atsiskleidžia kaip tikras atsargaus elgesio internete žinovas. Katinėlio dėka Gaidelis išmoksta svarbiausių naudojimosi naujausiomis technologijomis pamokų – atsirinkti ir lankytis tik saugiose svetainėse, nepasitikėti nepažįstamaisiais internete.

Spektaklis tinka vaikams nuo 3 metų.