Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Renginys įvykęs

Kalėdų senelio muziejus Raganiukės teatre

TO DAR NEBUVO!

Kalėdų senelis išgelbėjo Kalėdas ir įkūrė muziejų Raganiukės teatre!

Nuo šiol nebe reikia keliauti tūkstančius kilometrų tam, kad pamatyti Kalėdų Senelį ir jo dirbtuves Laplandijoje. Raganiukės teatras atveria duris į pasakišką, dar nematyta Kalėdų senelio muziejų Vilniuje. Kviečiame ne tik aplankyti Kalėdų Senelį ir jo nykštukus, bet ir pamatyti kalėdines žaislų dirbtuves!

Kalėdų senelio muziejuje išvysite:

  • Senovinius sveikinimo atvirukus kruopščiai saugotus paskutinį šimtmetį.
  • Magišką, šimtus metų saugotą Kalėdų eglutę ir ant jos kabančius senovinius žaisliukus.
  • Pamatysite, kaip atrodė anksčiau dovanoti vaikų žaislai per Kalėdas ir ar jie daug skiriasi nuo XXI a. žaislų?
  • Kalėdų Senelis yra Čarlio Čaplino gerbėjas. Todėl šiame muziejuje išvysite ir Čarlio Čaplino marionetę lėlę, kuri yra valdoma net 36 siūlais.
  • Taip pat muziejuje jūsų laukia kalėdinis filmas, kurį bus galima žiūrėti per 9 mm. XX a. išradimą -projektorių. Nebandėte? Pats laikas išmėginti.
  • Na, ir žinoma, kaip Kalėdų Senelis be knygų. Šiame muziejuje senelis yra prikaupęs knygų iš viso pasaulio. Tarp jų yra ir pirmoji lietuviška kalėdinė knygelė “Kalėdų senelių šalis” išleista net 1937 m. Ją parašė D. Čiurlionytė, iliustravo D. Tarabildienė.
  • O visų smaližių laukia Kalėdų Senelio gardėsių ir žaislų krautuvėlė. Joje galėsite paragauti pačių nykštukų keptų sausainių ir nusipirkti žaislų, kurie buvo pagaminti paties Kalėdų senelio žaislų dirbtuvėse.