Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


AnimeWeekend: Winterfall’22

Apie

Renginys įvykęs

Dar 2013-siais pradėtas šiltas ir bendruomeniškas renginių ciklas AnimeWeekend The Begining pristato prieškalėdinį gruodžio mėnesio renginį!! Jei domiesi tradicinėmis ir populiariosiomis Azijos šalių kultūromis, komiksais bei sportu, rezervuok datą jau dabar! Šį kartą lauks net dviejų dieninių dalių programa, kurioje akys džiaugsis pagrindiniais Cosplay ir K-POP šokių konkursais. Pasiruošk savo jėgas išbandyti jau pamėgtuose konsolių turnyruose arba prisidėk prie draugų, šėlstančių Just Dance šokių aikštelėje.

Daugybė konkursų padės pamiršti laiką Menų Alėjoje bei kitose renginio zonose. Esi išrankus ir spontaniškas? Tikrai turėsi iš ko pasirinkti!

Renginys įprastai džiugins ir pačiais geidžiamiausiais atributais, kuriuos galėsi įsigyti vietoje - pradėk taupyti jau šiandien! Pažadame anime atributikos, kolekcinių figūrėlių, smagių pagalvių ir žaislų, K-POP grupių aksesuarų, rytietiškos virtuvės gėrybių bei „geekiškų” vakarų kultūros kūrinių, Marvel ar DC komiksų. Būtinai prisimink ir Menų alėjos dalyvių turgelį, kuriame bus prekiaujama įvairiais darbais.

AnimeWeekend: Winterfall’22 tavo kalendoriuje jau rezervuotas gruodžio 10-11 d. Vilniuje, Mykolo Romerio Universiteto I-ame korpuse.