Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Vytautas V. Landsbergis

Apie

Renginys įvykęs

Muzikinis literatūrinis pasibuvimas, su naujomis Vytauto rudnosiuko istorijomis, dainomis, eilėraščiais, kompotu.
V.V. Landsbergio kūrybinė veikla jau daug metų spindi Lietuvos kultūros padangėje, jis yra sukūręs daugiau nei dvidešimt kino filmų bei spektaklių, parašęs daug knygų vaikams, kurių ne viena laimėjusi geriausios Lietuviškos knygos vaikams titulą.
Vytautas V. savo koncertuose sukuria teatrališką atmosferą. Jų metu menininkas tarp atliekamų dainų įterpia savo kurtų pasakų motyvus, filmų peržiūrą, poezijos skaitymą ir nuoširdų bendravimą su klausytojais.
****

Išankstiniai bilietai: 15eu
Renginio dieną atsikaitant grynaisiais: 25eu
Geltonos Sofos Klubo nariams 10eu.
Tapk klubo nariu:
Geltonos sofos klube, mes kai namie, nusiauname / persiauname batus, tad galite atsinešti šiltas kojines arba ką nors persiauti:)

****
Geltonos Sofos Klubas – tai vieta, vienijanti atlikėją ir klausytoją, ištrinanti tarp jų visas ribas. Muzika gimsta čia ir dabar atlikėjo širdyje ir atkeliauja tiesiai į klausytojo širdį.
Sekmadieniais būna skaniausi pusryčiai, saldžiausias miegas ir jaukiausi pasibuvimai su draugais. Tad kviečiame kiekvieną sekmadienį užsukti ir smagiai pavakaroti Geltonos Sofos Klube, kur kaskart gimsta unikalūs muzikiniai pasakojimai apie tai, kas tikra ir nuoširdu.
Geltonos sofos klubas dėl savo jaukaus interjero visiškai nepanašus į dabartinius Lietuvos klubus ir barus. Čia neparduodame alkoholio - priešingai, savo lankytojus vaišiname arbata, kava, saldainiais.