Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


„Dialogai su Čiurlioniu“ | Petro Bondar (Ukraina)

Informacija

Renginys:
Koncertas
Data:
Ketvirtadienis, Balandis 11, 2024
Vyksta:
M. K. Čiurlionio namai, Savičiaus g. 11, Vilnius
Pradžia:
18:00 val.
Pirkti internetu:

Apie

M. K. Čiurlionio namuose ketvirtus metus vykdomas muzikinis projektas „Dialogai su Čiurlioniu“, inicijuojantis užsienio šalių atlikėjų įsitraukimą į Lietuvos muzikos pasaulį, kviečia pasitikti pavasarį drauge su ukrainiečių pianistu Petro Bondaru, kuriam patikėtas 2024 metų sezono atidarymas.

Balandžio 11 d., ketvirtadienį, 18 val. ciklo atidarymo vakaro programoje atlikėjas derins dviejų skirtingų epochų kūrinius: J. S. Bacho ir J. Haydno muziką atliks greta kitų dviejų amžininkų C. Debussy ir M. K. Čiurlionio.

Programa:
J. S. Bach – Preliudas ir fuga gis-moll, Nr. 18, GTK II, BWV 887
M. K. Čiurlionis – Tema ir variacijos D-dur, VL 151
J. Haydn – Andante ir variacijos f-moll, Hob XVⅡ:6
C. Debussy – „Atvaizdai“, I knyga (15')
M. K. Čiurlionis – „Jūra“, op. 28

Petro Bondaras studijavo Ukrainos nacionalinėje muzikos akademijoje ir Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje pas žymius pianistus, dėstytojus Jurijų Kotą ir Justą Dvarioną. Kaip solistas jis gastroliavo Italijoje, Lietuvoje, Ukrainoje, Latvijoje, Belgijoje, o savo profesinę meistrystę tobulino su tokiais muzikantais, kaip Hansas Eijsackersas, Andreasas Frölichas bei Joanna Domanska.

Bilietus platina ➤ Bilietai.lt
Durys atidaromos 20 min. prieš koncertą.
Prasidėjus koncertui, vėluojantys klausytojai neįleidžiami.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
Partneris: Knygynų tinklas VAGA

Daugiau informacijos www.mkcnamai.lt