Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


„Dialogai su Čiurlioniu. Miražo atspindžiai“ | Pianistė Athina Giliopoulou (Graikija)

Apie

Renginys įvykęs

M. K. Čiurlionio namų ne vienerius metus vykdomo muzikinio projekto „Dialogai su Čiurlioniu“ kvietimu Vilniuje, pažymint miesto 700-ąjį gimtadienį, gegužės 20 d., šeštadienį, 16 val. svečiuosis graikų pianistė Athina Giliopoulou.
Specialiai koncertams Lietuvoje parengtą pianistės koncertinę programą „Dialogai su Čiurlioniu. Miražo atspindžiai“ sudarys M. K. Čiurlionio ir kitų kompozitorių – J. Brahmso, Ch. V. Alkano, Béla Bartóko, M. Kalomoireso, F. Chopino – opusai, kuriuose galima atsekti svarbias estetines ir filosofines paraleles su lietuvių kompozitoriumi.
Athina Giliopoulou, gyvenanti ir dirbanti Vienoje, Austrijoje, groja visais klavišiniais instrumentais: klavesinu, klavyru ir fortepijonu. Jos repertuare – kūriniai nuo ankstyvojo baroko iki šiuolaikinės muzikos. Atlikėja koncertavo ir kaip solistė, ir kaip kamerinės muzikos kolektyvų narė Austrijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Slovakijoje, Kroatijoje, Egipte, Graikijoje, dalyvavo daugelyje tarptautinių festivalių.
Athina Giliopoulou studijavo šiuolaikinį fortepijoną, klavesiną ir klavyrą Muzikos ir scenos menų universitete Vienoje, taip pat J.-J.-Fuxo konservatorijoje Graco mieste, šiuolaikinį fortepijoną ir muzikos teoriją Salonikuose. Visas savo studijas atlikėja baigė su pagyrimais.

Projekto „Dialogai su Čiurlioniu“ koncertai nemokami.
Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.
Koncertas yra Vilnius 700 programos dalis.
Durys atidaromos 20 min. prieš koncertą.
Išankstinė registracija nevykdoma.
Prasidėjus koncertui, vėluojantys klausytojai neįleidžiami.