Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Dialogai su Čiurlioniu | Dmitry Mayboroda (Vokietija)

Informacija

Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Pirmadienis, Lapkritis 29, 2021
Vieta Vieta:
Valdovų rūmų muziejus, Katedros a. 4, LT-01143 Vilnius
Pradžia Pradžia:
18:00 val.
Bilietus platina Bilietus platina:
bilietai.lt
Pirkti internetu Pirkti internetu:

Apie

Lapkričio 29 d., pirmadienį, 18 val. Valdovų rūmuose pirmą kartą Lietuvoje viešės ir koncertinę programą „Dialogai su Čiurlioniu“ atliks vienas geriausių jaunos kartos pianistų Dmitry Mayboroda (Vokietija – Rusija).

Čiurlionis, nors ir buvo Rachmaninovo, Medtnerio amžininku, jų niekada nesutiko – Čiurlionio lankymosi Peterburge laikais, abu šie kompozitoriai ir pianistai gyveno Maskvoje. Koncerto programoje M.K. Čiurlionio kūrinius įrėmins 1918 metais sukurta poetiškoji nostalgija dvelkianti N. Medtnerio „Sonata – prisiminimas“ Op. 38 Nr. 1 ir 1913 metais S. Rachmaninovo sukurta dramatiško polėkio kupina antroji sonata fortepijonui b-moll Op. 36. Taip klausytojai galės tapti kūrybinio dialogo tarp trijų dvidešimtojo amžiaus pradžios kompozitorių ir pianistų liudininkais.

Šis koncertas – tai projekto „Čiurlionio dialogai“ dalis, kuriame tarptautinį pripažinimą pelnę pianistai iš įvairiausių pasaulio šalių atlieka koncertines programas kuriose M. K. Čiurlionio muzika gretinama su jų pasirinktų kompozitorių kūriniais, taip tveriant kūrybinį dialogą tarp Čiurlionio ir jo epochos menininkų.

Organizatorius – M. K. Čiurlionio namai Vilniuje

Partneris – Valdovų rūmų muziejus

Rėmėjas – Lietuvos kultūros taryba

Svarbu: patekti į koncertą galima tik turint galiojantį galimybių pasą arba ES skaitmeninį COVID pažymėjimą. Per visą renginį privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Telefonas pasiteiravimui 8 646 53 503