Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Šv. Kalėdų vakarą... | VU kamerinio orkestro šventinis koncertas

Apie

Renginys įvykęs

Vilniaus universiteto kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Modestas Jankūnas) pristato jau gražia ir ilgamete tradicija tapusį koncertą „Šv. Kalėdų vakarą…”.

Gruodžio 25 d., 18 val. Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje skambės gražiausios klasikinių ir šiuolaikinių autorių šventinės melodijos, kurių pasiklausyti kviečiami Vilniaus miesto gyventojai ir svečiai.

Koncertinėje programoje skambės žymiųjų Italijos klasikų, barokinės muzikos kūrėjų Alessandro Scarlatti (1660 – 1725) ir Antonio Vivaldi (1678 – 1741) kalėdinės tematikos kūriniai, taip pat garsaus britų kompozitoriaus ir dirigento Johno Rutterio (g. 1945) siuita, sukurta interpretuojant anglosaksų folkloro dainas.

Orkestras atliks ir nuotaikingų kalėdinių giesmių bei populiarių kalėdinių melodijų. Prie malonių instrumentų garsų prisidės solistė – nuostabaus balso savininkė Agnė Buškevičiūtė (sopranas).

Jaunatviškas Vilniaus universiteto kolektyvas yra vienas iš nedaugelio, kuris rengia koncertą būtent pirmąjį šv. Kalėdų vakarą. Jaunieji muzikantai šiuo ypatingu metų laiku, mielai sutinka dalintis stebuklinga muzika su savo klausytojais. Kolektyvo meno vadovas Modestas Jankūnas pažymi, kad „Šv. Kalėdų vakarą…” yra tolimas nuo kasdienybės renginys, tapęs tam tikra dvasine orkestro ir bendruomenės tradicija. Kalėdiniuose koncertuose susiburia didžiulė ir palaikanti orkestro šeima: artimieji, draugai, buvę muzikantai, universiteto ir kultūros bendruomenės. Tai be galo emociškai įkvepia!".

Į šventinį koncertą senjorams, studentams ir moksleiviams taikoma nuolaida.

Gruodžio 25 d. 18 val. | VU Šv. Jonų bažnyčia
VU Kamerinis orkestras
ŠV.KALĖDŲ VAKARĄ... Šventinis koncertas
Meno vadovas ir dirigentas Modestas Jankūnas

Bilieto kaina:15 EUR.
Senjorams, studentams, moksleiviams bilietas kainuoja 10 EUR.

DĖMESIO!
Dalyvavimas tik su galiojančiu galimybių pasu!