Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Nuo Retro iki Rock 'n' Roll' o - Valdemaras Frankonis ir grupė

Apie

Renginys įvykęs

Valdemaras Frankonis su grupe kviečiame į užburiantį vakarą. Klasika tapusios populiarios melodijos atgys mokytojų namuose. Koncerte skambės Julio Iglesias, Joe Dassin, Frank Sinatra, Elvis Presley ir populiariausios Itališkos bei legendinės, laikui nepavaldžios lietuviškos melodijos.Valdemaras Frankonis - legendinis dainų atlikėjas, daugiau kaip 50 - metų scenoje. Valdemaras puikiai žinomas dėl savo pasiekimų ir indėlio Lietuvos muzikoje. Be šio atlikėjo nevykdavo nei vienas žymesnis koncertas Lietuvoje. Tiek kaip solistas, tiek kaip legendinio „Žvaigždžių kvarteto" narys koncertavo Europos, Amerikos, Azijos ir Afrikos šalyse. Jo balsas - plataus diapazono, geba atlikti bet kokio muzikinio stiliaus kūrinį, o repertuaras įvairiomis kalbomis.Su Valdemaru scenoje kartu scenoje pasirodys ir muzikos scenoje žinomi atlikėjai:

Justinas Stanislovaitis - atlikėjas, aktorius, bardas, dainų tekstų bei muzikos autorius.
Salvijus Žeimys - būgnai. Koncertuojantis ir koncertavęs su tokiomis grupėmis kaip "Skylė", "Katedra", "Rojaus Tūzai", "Antis", "Atalyja", "Justin 3"
Liucija Nanartavičiūtė - aktorė, dainininkė, dainų muzikos ir tekstų autorė.
Rasa Kaušiūtė - dainininkė, dainų kūrėja, vokalo pedagogė.

Renginyje privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes.
Įėjimas tik su galimybiu pasu.

Renginys filmuojamas ir fotografuojamas.