Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Įžuliai subtilūs_ Grupė ''SUBTILUS''

Apie

Renginys įvykęs

Ižūliai subtilūs_instrumentinė grupė „SUBTILUS“ Lietuva

Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčia 11.11 19:00 val.

XXV Jubiliejinis Tarptautinis akordeono festivalis „Vilnius 2022“

Grupė „SUBTILUS“

Laurynas Vaitkus (tenorinė birbynė, lumzdelis),

Žygimantas Baltrūnas (akordeonas, klavišiniai),

Tautvydas Jurkša (akordeonas, keytar’as)

Vytautas Švažas (mušamieji, perkusija)

Lietuva

Dalyvauja VALERIJA KUČERENKO, Ukraina (vokalas)

Grupė sukūrusi unikalų skambesį, kurio nesupainiosi su niekuo, tai world/fussion, jazz, rock, modern folk, crossover stilių muzika. Klausytojai po koncertų kone vienbalsiai teigia, kad grupės nepriekaištingas muzikos atlikimas nepalieka abejingų. Energetika tiesiog sprogsta visų koncertų metu ir to neatsiejama dalimi yra kiekvienas grupės narys. Ir nesvarbu ar jie groja savo kūrybos muziką, džiazo standartą, rock – pop, ar modernų folką, jų koncertuose tai skamba dar negirdėtai.

Drauge su grupės vaikinais koncertuos Lietuvoje gyvenanti ukrainiečių dainininkė Valeriya Kucherenko, su kuria 2022 m. birželį pristatė dainos vaizdo klipą pagal ukrainiečių liaudies dainą „Chornobrivci“. „Muzika yra laisvė. Muzika yra viena kalba, kurią visi jaučia ir supranta“ -sako daininkė, o jai antrina Lietuvoje puikiai žinomos ir visų mėgiamos grupės „Subtilus“ muzikantai renkantys pilnas koncertų sales, kuriose kaista publikos šilta reakcija ir neslepiamas žiūrovų susidomėjimas būti įtrauktiems, įkrautiems ir prakalbintiems viena kalba- muzikos kalba. Pašėlę scenoje, atsakingi gyvenime, kuriantys, ieškantys „subtiliečiai“ jubiliejinio akordeono festivalio „Vilnius 2022“ klausytojams pristatys vidinės energijos ir emocijų kupiną elektroninio skambesio spalvinę gamą persismelkusią lietuvišku autentiškumu.

Organizatorius:

XXV Tarptautinis akordeono festivalis „Vilnius 2022“

Lietuvos akordeonistų asociacija

Meno vadovas prof. Raimondas Sviackevičius