Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


SUBTÌLUS “Breaking Bad” | Vilniaus TV bokšto kūrybinė erdvė

Apie

Renginys įvykęs

Kur dingsta laiko ribos kai visas miestas tau po kojomis, o tu tarsi plauki erdvėje pulsuojančioje kūryba ir novatoriškumu, apsuptas muzikos, šviesų grafikos, architektūros ir istorijos?

Gruodžio 10 d. ir 27 d., Vilniaus TV bokštas kartu su muzikos grupe SUBTÌLUS kviečia į TV bokšto taurės viršutinėje dalyje (175m aukštyje) laikinai įkurtos, POP – UP kūrybinės erdvės atidarymo renginius, kurių metu bus pristatyta ir naujoji grupės programa.
Žadą atimantys naktinio Vilniaus vaizdai, ir visiškai kitokie SUBTÌLUS.

BREAKING BAD – tai naujas, kardinaliais kontrastais paremtas projektas: instrumentinės muzikos persipynimas su elektronikos skambesiu – nacionalinių (birbynė, akordeonas) ir elektroninių (keytaras, sintezatorius) instrumentų bei elektroninės muzikos dermė, savyje inkorporuojanti DJ muziką ir lietuvių liaudies temas.
Ekspresyvi ir netikėta, stipri vyriška energija harmonijoje su švelniu nuoširdumu, nuostabiai kontrastuoja neįprastoje Vilniaus TV bokšto kūrybinėje erdvėje – 175m aukštyje, tarp žemės ir dangaus. Erdvė visiškai unikali, autentiška, industrinė, galinti integruoti plataus mąsto kūrybinę (ne) tvarką. Anksčiau čia veikė TV ir radijo programų siuntimo įranga, dabar ši erdvė yra rekonstruojama ir laukia galutinio atsisveikinimo su savo praeitimi.

PS. Patalpoje vėsu, tad striukės ir paltai kyla kartu su Jumis