Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Rondo gyvo garso koncertas | Vilnius

Apie

Renginys įvykęs

Legendinė grupė RONDO pirmą kartą koncertuos Vilniaus Vasaros terasoje.

Grupės Rondo nariai kaip ir visi atlikėjai labai pasiilgo tikrų koncertų, gyvų plojimų, nuoširdžių žvilgsnių ir tos neapsakomos energijos. “Su nekantrumu ir lengvu jauduliu laukiame šio koncerto. Pagaliau galėsime kartu su publika dainuoti. Atrodo scenoje esame jau labai daug metų, bet po šios pertraukos žengti į sceną tarsi kaip pirmą kartą. Pažadame kad koncertui atsiduosime 110 procentu, gal ir daugiau. Labai pasiilgome jūsų.” - Sakė grupės Rondo nariai.

Grupės Rondo pristatinėti net nereikia jos dainas žino kone kiekvienas, o jas išgirdus norisi dainuoti kartu.

Renginyje gali dalyvauti visi turintys Galimybių pasą, t.y.: * pasiskiepiję; * šia liga persirgę; * gavę neigiamą tyrimo rezultatą (nemokamai tyrimui galima registruotis čia: 

Kaip įsigyti Galimybių paso QR kodą sužinokite čia: 

-----

Dėl staliukų rezervacijos kreiptis telefonu nuo 13.00 iki 19.00 (II-VI). Rezervacijos mokestis – 10 Eur/žmogui (minimali suma – 40 Eur/staliukui) – ši suma bus panaudota gėrimų sąskaitai apmokėti bare.

-----

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas, gali būti kad medžiaga bus naudojama socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.