Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Pati pasidariau: Įkurtuvės - Justė Kraujelytė | Gina Shee | Petunija | 12.04

Apie

Renginys įvykęs

Pati pasidariau - iš atlikėjų ir muzikos kūrėjų kilęs judėjimas siekiantis skatinti profesionalių Lietuvos moterų atlikėjų ir menininkių matomumą viešojoje erdvėje ir tarpusavio bendradarbiavimą.

"Pavargusios nuo menamos moteriškos konkurencijos ir susidraugavusios, atradome, kad dirbdamos atskirai susiduriame su tokiomis pat problemomis. Supratome, kad galime viena kitai padėti, kartu kurti ir savo patirtimi dalintis. Po sėkmingo jėgų sujungimo "Kultūros naktyje" nusprendėme ir toliau tęsti šią praktiką, todėl įkūrėme "pati pasidariau."

Įkurtuvės nusimato efektingos!

Judėjimo iniciatorės Justė Kraujelytė, Petunija ir Gina Shee, kviečia vakarą praleisti LINE UP, kuriame kartu su gyvos muzikos grupėmis surengs savo koncertus, prisatatys savo šviežiausias programas, bei supažindins su "pati pasidariau" idėja.

Petunija – dainininkė ir kūrėja, klausytojus žadinanti dream pop/shoegaze/trip-hop muzikos garsais, 2019 m. pabaigoje pristatė savo debiutinį albumą. Skambesus ir tekstai persmelkti 90-tųjų vaikams būdinga energija. Nostalgijos, ilgalaikių romantinių santykių, laisvės, atsiribojimo nuo autoriteto temos tampa atlikėjos kūrybos ašimi.

Petunijos kūriniuose dera elektronikos, ryškių gitarinių partijų ir svaiginančių vokalinių melodijų sintezė. Kartu į sceną lips ilgamečiai scenos partneriai Kęstutis Vaitkevičius ir Sergej Makidon.

Justė Kraujelytė – atlikėja, savo muzikoje drąsiai kalbanti apie tai, kas nepatogu. Įvairiausios sceninės patirties turinti mergina 2020 m. pristatė debiutinį alternative pop albumą „Therapy“, kuriame nagrinėja psichologines temas, dalinasi savo išgyvenimais ir kviečia klausytoją atrasti savo santykį su jomis. Artimiausiuose atlikėjos planuose EP albumas „Nejausmas“, apie skirtingas nerimo formas, bei praktikas, padedančias jį įveikti. Koncerto metu klausytojai išgirs naujausią jos kūrybą bei apnuogintas ir nepagrąžintas istorijas, kurios ne visada telpa į "good vibes only" standartą.

Gina Shee – atlikėja, kurianti indie/pop/soul stiliaus muziką. Jos kūrybą apjungia už sielos gelmių griebaintys tribal garsai ir energija. Prieš kiek daugiau nei metus savo solo karjerą pradėjusi dainininkė, muzikoje kalba atviromis temomis, taip kurdama stiprų ryšį su klausytoju. Vienas išskirtinių kūrėjos bruožų – meilė vokalo harmonijoms, kurių jos gyvuose pasirodyme tikrai netrūksta.

Kartu su Gina pasirodys pritariančios vokalistės bei gyvo garso grupė.

Pati pasidariau vakarėlį užbaigs Aloe Natasha. Nors į plačius DJų vandenis išplaukė neseniai, muzika šią merginą vienokiu ar kitokiu pavidalu lydi 10 metų. Po vidurnakčio prijaučianti ghettotech, electro ir breakbeat, šį kartą už pulto transliuos lo-fi, chicago house, world music.

Bilietai brangs !

--
Durys: 19:00
Koncerto pradžia: 20:00
---
SVARBI INFORMACIJA:
Įsigydami bilietą koncerto lankytojai renginio dieną privalo turėti galimybių pasą ir įsipareigoja laikytis dabartinių, renginiams keliamų reikalavimų.
---
Bilietas galioja vienam asmeniui. Bilietai negrąžinami ir nekeičiami.
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP (bet tik ne su profesionalia technika).
Draudžiama įsinešti: alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų bei jų vartojimui reikalingų priemonių, maisto ar skysčių stiklinėje taroje, bet kokios rūšies ginklų.
Organizatorius pasilieką teisę keisti renginio programą.