Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Migloko | albumo "Atgimimas" perklausa + dokumentinis filmas

Apie

Renginys įvykęs

Atlikėja MIGLOKO spalio 21 dieną, MO muziejaus Kino salėje, pristatys savo naująjį muzikos albumą „Atgimimas” + dokumentinį filmą!

Dar neatradusiems atlikėjos muzikos - puikus būdas susipažinti!

Renginys NEMOKAMAS, bet vietų kiekis ribotas!

Žiūrovai į renginį įleidžiami tik su Galimybių pasu.

APIE ALBUMĄ
Pati autorė pasakoja, kad albumas gimė palietus šiandienines žmogiškojo gyvenimo temas, atsitraukiant nuo pernelyg karštų diskusijų ir žvelgiant į visą tai per kontempliatyvaus požiūrio prizmę.
Naujajame Migloko albume „Atgimimas” išgirsite ne tik dainas, bet ir pokalbių nuotrupas, garsų atmosferas, kurių pagalba dainų kūrėja bando užfiksuoti paradoksalų gyvenimiškosios patirties neaprėpiamumą.

APIE DOKUMENTINĮ FILMĄ
Dokumentiniame filme atlikėja dalinasi savo asmeniniais praeities įvykiais, kurie jai kelia pačius nostalgiškiausius jausmus, bet žinodama, kad jų sugrąžinti niekada nepavyks, suteikia jiems naują prasmę, perkeldama į postmodernią laiko juostą, amžiną apmąstymų ir kūrybos sintezę.