Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Kristupo festivalis | Mariačės Flor de Toloache

Apie

Renginys įvykęs

Svaiginanti fiesta su Latin Grammy laureatėmis

FLOR DE TOLOACHE (Meksika/Puerto Rikas/JAV):
SHAE FIOL (vokalas, vihuela)
MIREYA RAMOS (vokalas, smuikas)
JULIE ACOSTA (trimitas)
YESENIA REYES (gitaronas)

Ryškios ir garsios, kaip fejerverkai. Svaiginančios ir gražios, kaip egoztiškos gėlės. Flor de Toloache – pirmoji Niujorko istorijoje, viena geriausių pasaulyje moterų mariačių grupė. Į Vilnių ji atvyksta su Latin Grammy laurais bei kūriniais, prie kurių prisilietė prodiuseris Rafa Sardina (šis grandas dirba su mega žvaigždėmis, tarp kurių – Lady Gaga, Camila Cabello ir kt.).
Gėlė toloache Meksikoje naudojama meilės eliksyro gamybai. O jos vardu pasivadinusi grupė, galvą susuka ir širdį pavergia savo kūryba. Atlikėjos tradicines meksikietiškas melodijas stilingai perkelia į skirtingus muzikinius kontekstus, ką puikiai iliustruoja Quisera – bendra daina su Johnu Legendu.
Flor de Toloache pasirodymus entuziastingai įvertino leidiniai Rolling Stone, Billboard Magazine, The New York Times. O jūs pasiruošę egzotiškiems gėlių kerams svaiginančioje meksikietiškoje fiestoje?

Programoje autoriniai Flor de Toloache kūriniai.
Trukmė apie 1.15 val. (be pertraukos)