Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Gospel choro koncertas „Trouble soon be over“

Apie

Renginys įvykęs

Vilniaus šv. Jonų bažnyčios gospel choras pirmą kartą išsikelia iš Jonų bažnyčios ir surengs įspūdingą koncertą Vasaros Terasoje su ritmo grupe, bei būriu talentingų Lietuvos atlikėjų. Gospel muziką interpretuos ir savo talentu spalvins Baltos Varnos, Godo Yorke, Petunija, Girmantė Vaitkutė ir kt.

Jaukiausioje gyvos muzikos terasoje Vilniuje gospel choras atliks JAV Pietuose gimusią gospel muziką, kuri nepalieka abejingų net tų klausytojų, kuriems šio stiliaus muzika yra tolima. 14-ąjį sezoną atidarantis choras į sceną lips kartu su patyrusia talentingų muzikantų ritmo grupe, kurie galingai akompanuodami chorui padės klausytojams atrasti ar iš naujo pamilti dvasingiausią ir džiaugsmingiausią populiariąją krikščionišką muziką - gospel.