Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Konkursas Future Symphony'22 | Finalinis koncertas

Apie

Renginys įvykęs

III tarptautinio kompozicijų simfoniniam orkestrui konkurso „Future Symphony“ finaliniame koncerte – 5 pasaulinės premjeros.

Išskirtiniame vakare rugsėjo 9 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje savitų atradimų patirs ir klasikinės muzikos melomanai, ir aktualiojo meno gerbėjai. Švelnaus azarto suteiks ir iki pat apdovanojimų ceremonijos išliksianti intriga, kas taps geriausiu šių metų kompozitoriumi.

Konkursas kaskart kviečia vis nauja perspektyva žvelgti į aktualiąją orkestrinę muziką. Viena naujovių tapo konkurso tema – daugiaprasmiškumo idėja. Kūrėjai buvo kviečiami semtis įkvėpimo iš dviprasmių meno, literatūros, kasdieninio gyvenimo reiškinių; muzikinėmis raiškos priemonėmis kurti paradoksus ir iliuzijas.

Specialiai konkursui suburiamas Future Symphony Orchestra (dirigentas Adomas Morkūnas-Budrys) nustebins ir pirmą kartą konkurso dalyviams pasiūlytais instrumentų tembrais: orkestriniuose kūriniuose bus galima iškirsti saksofoną, akordeoną, elektrinę gitarą ir net… skaitovės balsą.

Konkursą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, asociacija LATGA, Vilniaus miesto savivaldybė
Konkurso mecenatas Gediminas Kuprevičius
Rėmėjai: TRIPLENODE, CAFFEINE, Sauliaus Karoso fondas, Cafe Grande
Informaciniai rėmėjai: LRT, žurnalas IQ
Partneriai: Lietuvos nacionalinė filharmonija, viešbutis Domus Maria, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, VšĮ „Pirmoji kava“