Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


DOLCE FAR NIENTE, teatralizuotas operos koncertas

Apie

Renginys įvykęs

Birželio 8 d. kviečiame 20 val. į DOLCE FAR NIENTE, teatralizuotą operos koncertą

Festivalio ROTUŠĖS KOLONADA programoje – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro dovana žiūrovams – teatralizuotas operos koncertas DOLCE FAR NIENTE!
Režisierė ir idėjos autorė – A. Ambrozaitytė, scenografė – A. Puskunigytė, kostiumų dailininkė – T. Stašytė.
Partneris – Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras

Dolce far niente (it. Saldusis dykinėjimas) – muzikinis spektaklis, sudarytas iš jums gerai žinomų skirtingų operų arijų, duetų, ansamblių, kuriančių naują teatrinį pasakojimą, kuris mažai susijęs su naudojamų operų siužetais. Čia muzika taps atmosferos kūrėja, o žymiąsias arijas išgirsite galbūt visai netikėtame kontekste.
Šis muzikinis spektaklis pakvies žiūrovą į saldžią ir lengvą aristokratų šeimos vakarienę, kurios dalyviais pasijus ir spektaklio žiūrovai. Nerūpestingos vakarienės fone, apėmus nuoboduliui, šeimos idilės paveikslas pamažu pradeda tirpti: vakaro eigoje viskas tampa nebevaldoma ir pradeda ryškėti tikrieji, neužmaskuoti šeimos veidai bei jų santykiai. Ar tai bus paskutinė bendra šeimos vakarienė?

Atlikėjai:
Tėvas – Arūnas Malikėnas
Motina – Regina Šilinskaitė
Sūnus – Mindaugas Jankauskas
Sūnaus žmona – Gabrielė Bukinė
Dukra – Evelina Volodkovič
Padavėjas – Karolis Kašiuba
Pianistė – Lina Giedraitytė

Festivalį organizuoja Vilniaus Rotušė
Mecenatas – Vilniaus savivaldybė
Informaciniai partneriai: JCDECAUX LIETUVA, LAISVĖS TV, ZNAD WILII
Rėmėjai ir partneriai: Lietuvos kariuomenė, JAGA LT, Vilniaus apšvietimas, KARCHER, mineralinis vanduo AKVILĖ, viešbutis ST. PALACE