Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Après-midi 10 | Anna Geniušienė. Lopšinės

Apie

Renginys įvykęs

Šio salono išskirtinė viešnia – Anna Geniušienė (fortepijonas), 2022 metų prestižinio Van Cliburn’o tarptautinio pianistų konkurso sidabro medalio laimėtoja (JAV). Tai unikali galimybė sutikti šią asmenybę bei išgirsti jos rečitalį 32 kėdžių salone.

Novatoriškos, daugiasluoksnės ir gilios pianistės interpretacijos pavergė ne tik viso pasaulio klausytojų, bet ir kritikų širdis. "Energingas skambesys, įtaigi asmenybė, absoliutus virtuoziškumas.." (žurnalas "Musical America"); "Reto atsidavimo ir muzikinės įžvalgos kupinas pasirodymas" (portalas Onstage NTX). Po baigiamojo pianistės pasirodymo konkurse "Gramophone" negailėjo Annai pagyrų:" Negaliu neprilyginti Annos Geniušienės brandaus pianizmo geriausiems Cliburn'o pasirodymams".

Netrukus po pergalės konkurse Anna skambino rečitalius žymiuose festivaliuose - Grand Teton Music Festival, Festival International de la Roque d'Anthéron (Prancūzija); taip pat koncertavo JAV bei Taivane kartu su Taipėjaus simfoniniu orkestru. 2023 atlikėjos laukia garsiausios koncertų salės Japonijoje, JAV, Kolumbijoje bei įvairiose Europos šalyse.

Ypatingai intensyviu koncertiniu grafiku gyvenanti Anna atrado atokvėpio minutę Vilniuje ir muzikos salone atliks neeilinę bei subtilią programą - 18 įvairių kompozitorių sukurtų lopšinių. Anna taip pat papasakos kas ją įkvėpė atrasti šiuos kūrinius.

Après-midi scenarijus: duris atveriame 16 val. Kviečiame pasižvalgyti ir atrasti salono erdvę, susitikti su seniai matytais veidais ir užmegzti naujas pažintis besimėgaujant taure gėrimo. Netrukus prasideda muzikinis pasirodymas, lydimas pasakojimų ir istorijų. Pabaigai – pokalbiai, puodelis arbatos ir gurmaniškas desertas.