Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


Žaižaruojančių žiežirbų žaismas: SESERŲ ANSAMBLIS „Regnum Musicale“

Informacija

Renginys:
Koncertas
Data:
Sekmadienis, Balandis 7, 2024
Vieta:
Vilniaus Rotušė
Pradžia:
19:00 val.
Pirkti internetu:

Apie

2-asis Vilniaus Rotušės Muzikos Festivalis 2024
Žaižaruojančių žiežirbų žaismas
Seserų ansamblis

„Regnum Musicale“

AMAZONIŠKAI...

Joana Daunytė – arfa
Elena Daunytė - violončelė
Kotryna Ugnė Daunytė – smuikas

Seserys, šeimyninio ansamblio „Regnum Musicale“ narės, klasikiniais muzikos instrumentais kurs pažintinę kelionę aplink pasaulį, ves klausytojus pavasarinio labirinto keliais. Beribė, kupina šviesios minties bei gydančios, pakylėjančios, užburiančios, kerinčios muzikos puokštė išsiskleis seserų Daunyčių muzikos puotoje. Programoje, klasikinės užsienio autorių - A. Piazzollos, A. Pärto, F. Mendelssohno, V. Negreiros muzikos perlai persipins su lietuvių kompozitorių - V. Bartulio, A. Malcio,
M. K. Čiurlionio ir kt. opusais, sukurdami nenutrūkstamą muzikinės minties pynę.
Atlikėjos, savo meniškos vaizduotės dėka, komunikuodamos tarpusavyje ir tuo pačiu kurdamos neatsiejamą ryšį su publika, intriguojančiai ieškos įvairių klausimų ir atsakymų į juos, muzikos (ir ne tik) pasaulyje.

Ansamblis yra unikalus ne tik tuo, kad jame muzikuoja seserys, bet ir tuo, jog ansamblio sudėtyje turi išskirtinį instrumentą – arfą, kurios dėka atlikėjos turi galimybę į savo repertuarą įtraukti įvairesnio žanro kūrinių, pristatyti klasikinių opusų aranžuotes, kurie suskamba naujoje, arfos tembro spalvoje.

Seserys yra daugelio tarptautinių konkursų laureatės. Jos buvo pakviestos surengti koncertų ciklą Jungtinėse Amerikos Valstijoje, dalyvavo klasikinės muzikos festivalyje “Festival Classique dela Madeleine” Ženevoje (Šveicarija). Pasauliniame arfos kongrese Hongkonke, buvo pakviestos atlikti unikalią programą, o Tarptautiniame kamerinių ansamblių su arfa konkurse “Concurso Ibérico” (Madridas, Ispanija) buvo apdovanotos pirmąja premija. Už šiuos, ir daugelį kitų tarptautinės reikšmės nuopelnų, seserims ne sykį buvo įtektos Lietuvos Respublikos prezidentų Valdo Adamkaus bei Dalios Grybauskaitės padėkos už muzikinius laimėjimus ir Lietuvos vardo garsinimą užsienyje. “Regnum Musicale” narės taip pat rengia edukacines programas, kurių tikslas priartinti įvairaus amžiaus klausytojus prie klasikinės muzikos meno ir puoselėti meilę pačiai muzikai ne tik per jos klausymą, bet ir per aktyvų dalyvavimą edukaciniuose procesuose.