Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


Vokalo meistrai

Apie

Renginys įvykęs

Kovo 14 d. 19 val. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje kviečiame pasimėgauti nuostabiu vokalinės muzikos skambesiu. Šiame užburiančiame koncerte „Vokalo meistrai“ išgirsime tris nepaprastai talentingus solistus: Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija įvertintą Astą Krikščiūnaitę (sopranas), Latvijos jaunosios kartos solistę Vera Talerko (sopranas) ir žavingąjį Igną Melniką (bosas-baritonas).

Kartu su šiais puikiais dainininkais scenoje pasirodys ir Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, vadovaujamas charizmatiškojo dirigento Modesto Barkausko.

Kruopščiai vakaro parinkta programa, kurioje Wolfgango Amadeus Mozarto, Gaetano Donizetti, Léo Delibes ir Georges Bizet operų ištraukos įtrauks jus į nuostabią muzikinę kelionę. Prisijunkite prie mūsų šiame nuostabiame nuotykyje ir patirkite balsų ir instrumentų darną ir žėrintį skambesį.

Atlikėjai:
Asta Krikščiūnaitė (sopranas)
Vera Talerko (sopranas, Latvija)
Ignas Melnikas (bosas-baritonas, Lietuva-Italija)
Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Modestas Barkauskas)

Dirigentas Modestas Barkauskas

Programoje ištraukos iš gražiausių W. A. Mozart, G. Donizetti, L. Delibes, G. Bizet operų.