Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


Velykų belaukiant

Informacija

Renginys:
Koncertas
Data:
Ketvirtadienis, Kovas 28, 2024
Vieta:
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius
Pradžia:
19:00 val.
Pirkti internetu:

Apie

Atėjus pavasariui gamta pražysta, dienos tampa ilgesnės ir kartu sulaukiame ypatingo momento - Prisikėlimo stebuklo. Norėdami pažymėti šią šventę, kovo 28 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje kviečiame jus į koncertą „Šv. Velykų belaukiant”. Didžiosios savaitės metu kviečiame jus į muzikinę kelionę kurią jums dovanos Šv. Kristoforo kamerinis orkestras ir Valstybinis choras „Polifonija”.

Koncerte skambės nuostabūs, viltimi ir tikėjimu spinduliuojantys kūriniai: Peterio Vasks „Missa”, 2023 m. Šv. Kristoforo kamerinio orkestro kompozitorių konkurse I premiją pelnęs Keane Southard „Lamentation” ir Algirdo Martinaičio „Rojaus paukščiai”.

Šis koncertas tai ne tik muzikinis pasirodymas, bet ir nepakartojama patirtis, kviečianti įsiklausyti į savo vidinį pasaulį, sustoti ir susikaupti stebuklingu Šv. Velykų laukimo laiku.

Atlikėjai:

Valstybinis choras „Polifonija“;

Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas).

Programoje:

P. Vasks „Missa“;

K. Southard “Lamentation” (I-os premijos laureatas 2023m. Tarptautiniame Šv. Kristoforo komp. konkurse);

A. Martinaitis "Rojaus paukščiai".