Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


Premjera! Spektaklis „Švyturys“ (rež. Paulius Pinigis)

Informacija

Renginys:
Spektaklis
Teatras:
Klaipėdos jaunimo teatras
Data:
Šeštadienis, Balandis 20, 2024
Vieta:
Menų spaustuvė. Šiltadaržio g. 6 Vilnius
Pradžia:
19:00 val.
Pirkti internetu:

Apie

„Švyturys“ – vienišoje saloje gyvenančio žmogaus istorija. Kasdien apsupta neramių jūros vandenų ji atveria jautriausias savo gyvenimo kerteles ir pasidalina didžiausiais džiaugsmais. Kaip atrodo žmogaus gyvenimas saloje, iš kurios ištrūksta tik paukščiai, o niekas kitas ir nežino, kokia tamsa būna jūros vidury? Švyturio gyventoja kviečia pažinti fantazijų pasaulį ir atveria savo vienišo gyvenimo kerteles. Čia lieka neaišku, kuri realybė tikresnė – ta, kai užmerkiame akis, ar kai jas atmerkiame?

Spektaklio pjesės autorius Timotée de Fombelle sako, kad norėjo papasakoti istoriją apie vienatvę. Žmogų, kuris nežino apie likusį pasaulį, kuris gyvena apsuptas savo mažų prisiminimų, uolų ir paukščių saloje. Tai kūrinys apie žmogų, kurio visas gyvenimas yra švyturys. Čia kasdienybė susilieja su metų laikais ir horizontas persekioja nuolatos. O realybė čia ryškiausia, kai užmerkiame akis.

Režisierius: Paulius Pinigis

Vaidina: Marija Žemaitytė

Scenografas: Gediminas Akstinas

Spektaklio asistentė: Justina Burakaitė

Žanras: drama

Trukmė: 1 val. 20 min.

Amžiaus cenzas: N-13